ابراهیمی: افسردگی در چهره بازیکنان پرسپولیس مشهود است/ این تیم به یک شرط می‌تواند جایگاهش را پس بگیرد

کد مطلب 10886 1399-10-13 10:36
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
ابراهیمی: افسردگی در چهره بازیکنان پرسپولیس مشهود است/ این تیم به یک شرط می‌تواند جایگاهش را پس بگیرد

- اخبار ورزشی - ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول پرسپولیس بهتر کار کرد و در نیمه دوم ذوب‌آهن با آنالیز خوبی که از بازی داشت، بهتر بود. رحمان رضایی و یحیی گل‌محمدی هر دو از شاگردان من بوده‌اند و هر دوی آنها مربیان خوبی هستند. در این بازی اما رحمان رضایی موفق شد در بین دو نیمه نقاط ضعف حریف را شناسایی کند و بازی را در دست بگیرد.
وی اشاره کرد: پرسپولیس در نیمه دوم مرکز زمین را از دست داد و بازیکنان این تیم 10 پاس پشت سر هم نداشتند. در فوتبال امروز به جز یک مهاجم پنج شش نفر در وسط زمین بازی می‌کنند و تعجب برانگیز است که پرسپولیس در وسط زمین کم‌تعداد بود، اما ذوب‌آهن در نیمه دوم پرتعداد در وسط زمین حاضر شد و بازیکنان این تیم پاس‌های کوتاه زیادی را رد و بدل می‌کردند. این تیم در نیمه دوم چندین موقعیت به دست آورد و توانست از پرسپولیس یک امتیاز بگیرد. حتی در اواخر بازی و روی ضدحملات نزدیک بود گل دوم را هم پرسپولیس دریافت کند.
مربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه سرخپوشان بعد از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز موفق به کسب پیروزی نشده‌اند، گفت: افسردگی در چهره همه بازیکنان وجود دارد و مشهود است. همه خیلی امیدوار بودیم که پرسپولیس این بار قهرمان آسیا شود، ولی این اتفاق رخ نداد. سال‌هاست که تیم‌های ایرانی در فینال شکست می‌خورند و این چیز تازه‌ای نیست. ما حتی در زمان کی‌روش هم نتوانستیم قهرمان آسیا شویم. عدم قهرمانی در آسیا در روحیه بازیکنان و چهره مربیان تأثیر گذاشته است. جمع و جور کردن تیم در این شرایط مقداری مشکل است، ولی با چند بازی و نتیجه خوب می‌توان این شرایط را بهتر کرد.
ابراهیمی با بیان اینکه پرسپولیس باید خود را به صدر جدول دوباره نزدیک کند، ابراز داشت: هنوز ابتدای بازی‌هاست و پرسپولیس می‌تواند جایگاهش را پس بگیرد. این پتانسیل در پرسپولیس وجود دارد به شرط اینکه در بازی‌ها دو نیمه‌ تفاوت وجود نداشته باشد.
حدادی‌فر: از نظر من پرسپولیس قهرمان آسیاست/ می‌توانستیم پیروز شویممطهری: حتماً هیئت مدیره پرسپولیس، فوتبال را بهتر از ما می‌فهمد!/ کار رضاییان حرفه‌ای نبودجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :