در جلسه معاون توسعه بانوان وزارت ورزش با نواب رئیس بانوان ۴ فدراسیون چه گذشت؟

کد مطلب 10925 1399-10-13 14:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جلسه مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه بانوان وزارت ورزش و جوانان با نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های قایقرانی، هندبال، اسکواش و نجات غریق و غواصی صبح امروز برگزار شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، الهام سلوکی، نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال در نشست معاون توسعه بانوان وزارت ورزش و جوانان با نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های قایقرانی، هندبال، اسکواش و نجات غریق و غواصی، گزارشی از عملکرد بخش بانوان داد و مهین فرهادی‌زاد نیز با توجه به برگزاری بازی‌های المپیک 2024 و برابری زنان و مردان بر لزوم توجه به تقویت مربیان و داوران و حتی برگزاری کلاس های مدیریتی تاکید کرد.
بودجه پیشنهادی وزارت ورزش، کمیته المپیک و پارالمپیک برای سال 1400کتایون اشرف، نایب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی به برگزاری دوره آموزشی از سوی فدراسیون جهانی به صورت وبینار اشاره کرد و گفت: در این کلاس‌ها مربیان سطح بالا و ورزشکاران قهرمان کشور ما و قهرمانان کشورهای دیگر حضور داشتند و برای پارا هم اتفاق خوبی افتاد.
وی افزود: برگزاری این کلاس‌ها اتفاق خیلی خوبی بود و سطح مربیان کشور ما با کشورهای دیگر یکسان می‌شود. ایران به عنوان مرکز توسعه و گسترش قایقرانی در جهان شناخته می‌شود.
شهربانیان، نایب رئیس بانوان فدراسیون اسکواش نیز به ساخت و ساز و ساخت پروژه‌های عمرانی در دوران کرونا اشاره کرد و از برگزاری اردوی تیم ملی بانوان و توجه ویژه به پارااسکواش و توجه به گسترش اسکواش در روستاها خبر داد. وی افزود: میزبانی مسابقات آسیایی را بر عهده داریم که دو سال آینده و با پوشش اسلامی برگزار می‌شود.
پورنعمتی، نایب رئیس بانوان فدراسیون نجات غریق و غواصی نیز درخصوص برگزاری دوره‌های آموزشی و پاکسازی محیط زیست آبی و دریاچه آزادی صحبت کرد و گفت: با کمک کمیته آموزش هیئت استان تهران شیوه یکسان سازی تدریس را آغاز کردیم.
وی همچنین درباره گلایه بسیاری از ناجیان و غواصان و مربیان به دلیل عدم فعالیت در شرایط کرونایی اظهار داشت: سرپرست فدراسیون قرار است خسارت‌های وارده را از طریق وام‌هایی به آنها پرداخت کند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :