1401\05\22 15:18:05


ارائه ۲۶۳۰ خدمت مسکن به خانواده‌های کمیته امداد در سال ۱۴۰۱

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران از ارائه ۲۶۳۰ خدمت مسکن به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

حمید تیزهوش با اعلام برنامه‌های دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران، گفت: تا پایان سال جاری هدف گذاری برای ارائه خدمت مسکن به ۲۶۳۰ خانواده تحت حمایت انجام شده است.

وی افزود: در همین جهت در سه ماهه نخست سال جاری ۲۱۴ خانواده از خدمات مسکن بهره مند شده اند. تیزهوش تصریح کرد: از این تعداد ۱۴ خانواده از خدمت احداث و خرید مسکن و ۲۰۰ خانواده تحت حمایت نیز از خدمت تعمیرات جزئی و کلی مسکن بهره مند شده اند. مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران، خاطرنشان کرد: برای این تعداد خدمات ارائه شده در بخش مسکن بیش از ۹۴۳ میلیون تومان هزینه شده است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. - فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله‌زار - برق ساختمان

وی یادآور شد: سال گذشته نیز ۵۵ واحد مسکونی با هزینه‌ای بالغ بر پنج میلیارد تومان برای خانواده‌های تحت حمایت احداث شده است. تیزهوش همچنین در خصوص کمک هزینه احداث و تکمیل مسکن مددجویان شهری و روستایی گفت: ۲۳۷ واحد مسکونی با اعتبار بیش از ۷۷ میلیارد تومان برای مددجویان شهری و روستایی کمیته امداد احداث و تکمیل شده است. مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران در مورد تعمیرات واحدهای مسکونی نیز افزود: ۱۵۱۱ واحد مسکونی در سال ۱۴۰۰ تعمیر شدند که هزینه لازم نیز برای این اقدام بیش از هفت میلیارد تومان بود..

.


بازنشر از : مهر

مددجویان کمیته امداد

کمیته امداد امام خمینی

مسکن