1402\01\12 23:08:20


جتور X90 پلاس با نام فیدلیتی دریم به بازار می آید

با توجه به برخی مشاهدات، گروه بهمن برنامه دارد تا جتور X90 پلاس را با نام فیدلیتی دریم (Dream) به بازار ایران عرضه کند.

روز گذشته مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن در حساب توییتر خود، تصویری نه چندان واضح را از X90 پلاس منتشر کرد و با توجه به برنامه های این شرکت خودروساز خصوصی، احتمال آن بسیار است که بزودی این کراس اوور بزرگ و لوکس چینی با نام فیدلیتی دریم در کارخانه بهمن موتور تولید شود.

 دکتر مجتبی نظری که در سمت مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن حضور دارد، در حساب توییتر خود از عرضه محصولات جدید در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

همچنین او روز گذشته تصویری نه چندان کامل را از جتور X90 پلاس در صفحه توییتر خود گذاشت.

با توجه به گفته مدیران ارشد گروه بهمن، عرضه خودروهایی مانند بهمن G9، فیدلیتی پرستیژ، دیگنیتی دریم و کراس اوورها و سدان های جدید وارداتی و مونتاژی در سال ۱۴۰۲ انجام می شود.

جتور X90 پلاس یک کراس اوور بزرگ به حساب می آید که در بازارهای مختلف در تیپ های ۵ و ۷ نفره عرضه شده است. این کراس اوور چینی را می تواند با پیشرانه های مختلف ۱.۵ لیتری توربوشارژر (۱۵۶ اسب بخار و ۲۳۰ نیوتن متر)، ۱.۶ لیتری توربوشارژر (۱۹۷ اسب بخار و ۲۸۵ نیوتن متر) و دو لیتری توربوشارژر سفارش گذاری کرد. پیش بینی می شود که فیدلیتی دریم با پیشرانه دو لیتری توربوشارژر به بازار ایران می آید و با فناوری TGDi قدرت ۲۵۲ اسب بخار را با گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر در اختیار این خودروی بزرگ بگذارد.

همچنین جعبه دنده X90 پلاس از نوع ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) است که در تیپ های استاندارد توان را به چرخ های جلو می رساند. این احتمال وجود دارد که گروه بهمن مانند پروژه دیگنیتی دریم (که یک کراس اوور دو دیفرانسیل است)، نسخه دریم فیدلیتی را با قابلیت دو دیفرانسیل i-AWD به بازار عرضه کند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

جتور X90 پلاس با نام فیدلیتی دریم به بازار می آید

جتور X90 پلاس با نام فیدلیتی دریم به بازار می آید

جتور X90 پلاس با نام فیدلیتی دریم به بازار می آید

جتور X90 پلاس با نام فیدلیتی دریم به بازار می آید

جتور X90 پلاس یا همان فیدلیتی دریم در نسخه فول آپشن به سقف پانورامای برقی، فناوری ELD چراغ ها، رادار خطی، رادار نقطه کور، کروز کنترل تطبیقی، رانندگی بین خطوط، ترمز هوشمند، شارژر بی سیم تلفن همراه، تهویه اتوماتیک دو کاناله اتوماتیک با پنل تهویه مستقل ردیف سوم، درِ صندوق عقب برقی، نور پردازی کابین، ترمز پارک برقی، اتوهلد، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، دنده پشت فرمان، صندلی های جلو برقی، گرمکن و سردکن صندلی های جلو، اتوپارک، سیستم صوتی سونی، دوربین داخل کابین، خروجی برق ۲۲۰v و… مجهز است. همچنین برخی تیپ های X90 پلاس در بازار چین، به چیدمان صندلی ۲+۲+۳ مجهز هستند و در ردیف دوم خود، فضای جادار و به نسبت تشریفاتی را در اختیار سرنشینان می گذارند.

.

.


بازنشر از : منبع: اسب بخار