1402\02\30 18:49:18


قاتل پسر 17 ساله به ضربات چاقو در لامرد

فرمانده انتظامی "لامرد" از دستگیری فردی که در یک نزاع دسته جمعی جوانی را به قتل رسانده بود در کمتر از 24 ساعت توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ محراب زارع‌پور بیان داشت: بامداد 29 اردیبهشت‌ماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر  درگیری  منجر به فوت در بخش "اشکنان" این شهرستان، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته توسط ماموران مشخص شد چند نفر اتباع بیگانه با سلاح سرد با هم درگیر و 3 نفر از آنان مجروح و روانه بیمارستان شده‌اند.

فرمانده انتظامی "لامرد" با بیان اینکه یک نفر از مجروحان (17 ساله) به دلیل شدت جراحات وارده به  قتل  رسیده است، گفت: پیگیری موضوع جهت دستگیری  قاتل  به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ زارع‌پور با بیان اینکه در بررسی‌های فنی مشخص شد قاتل سریعا به سمت استان تهران متواری شده است، گفت: ماموران انتظامی اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز و با همکاری پلیس کاشان موفق شدند قاتل 23 ساله در حالی که با سواری (دربستی) در حال تردد بود را شناسایی و بامداد امروز (30 اردیبهشت) وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت درگیری را اختلافات شخصی عنوان کرد، گفت: حال عمومی هر 2 نفر مجروح رضایت‌بخش است.

وی با بیان اینکه قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد، تصریح کرد: کینه‌جویی و انتقام‌گیری‌های شخصی از عمده‌ترین عوامل نزاع و درگیری بوده که نهایتا منجر به ضرب و جرح و یا قتل می‌شود که می‌طلبد شهروندان برای حل این مسائل به مراکز مشاوره مجاز مراجعه کنند.

لامِرد یکی از شهرهای استان فارس است.


بازنشر از : منبع: رکنا