1401\05\22 21:14:02


اجرای «تکیه هنر عاشورایی» در بوشهر تمدید شد

بوشهر- رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: به دلیل استقبال مردمی از تکیه هنر عاشورایی این رویداد به مدت دو روز دیگر در بوشهر تمدید شد.

امید پارسایی فر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تکیه هنر عاشورایی که سومین شب خود را به اتمام رسانده بود با توجه به استقبال مردمی و هنرمندان در روزهای شنبه و یکشنبه «۱۵ و ۱۶ محرم» ساعت ۲۱ الی ۲۳ به کار خود ادامه خواهد داد. رئیس حوزه هنری استان بوشهر افزود: تعزیه گروه صلح آباد به معین البکایی «محمد خسروی» و تعزیه روستای درودگاه به معین البکایی «حاج حسن فخاری» و نمایش «بی داد» به نویسندگی و کارگردانی «قاسم شاکر» اجرا خواهد شد. وی گفت: در این برنامه فرهنگی و هنری با حضور هنرمندان خوشنویس مضامین عاشورا و محرم به‌صورت زنده نویسی اجرا می‌پردازند. پارسایی فر یادآور شد: «تکیه هنر عاشورایی» جنب حوزه هنری انقلاب اسلامی واقع در میدان قدس، خیابان رئیس‌علی دلواری، روبروی اداره مالیات برپاشده است.
بازنشر از : مهر

برچسب‌ها     بوشهر     حوزه هنری     امید پارسایی فر     عاشورا   
گارنو آرت - فروش لوازم هنری

گارنوآرت، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری ،لوازم هنرهای سنتی و نوین ، کتاب ، آموزش و لوازم التحریر با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !
واتس آپ: 09014831818 - تلفن: 02191311818
وب سایت گارنو آرت - فروش لوازم هنری