اطفای حریق گسترده‌ کارگاه مبل در پرند. عملیات ۸ساعت به طول انجامید شهرداری پرند اطفای حریق آتش سوزی رباط کریم- شه

1401\05\22 16:45:03


اطفای حریق گسترده‌ کارگاه مبل در پرند. عملیات ۸ساعت به طول انجامید

رباط کریم- شهردار پرند از حریق گسترده‌ کارگاه مبل در شهرک صنعتی پرند خبر دادو گفت: این حریق پس از ۸ ساعت اطفا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا الهیاری صبح جمعه در جمع خبرنگاران از وقوع حریق گسترده در کارگاه مبل سازی شهرک صنعتی پرند خبر داد و اظهار داشت: ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر دیروز این حریق رخ داده بود که به علت گستردگی آتش، زمان طولانی برای اطفا صرف شد و ۸ ساعت به طول انجامید.

الهیاری با بیان اینکه این حریق با حضور چندین خودروی آتش نشانی و در بامداد امروز اطفا شده است در تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حریق در یک ساختمان چهار طبقه مبل سازی رخ داده بود، افزود: حریق از طبقه همکف شروع و تا طبقه سوم این کارگاه پیش روی کرده بود.

وی در ادامه عنوان داشت: علت طولانی شدن عملیات اطفا وجود پارچه، چوب، فوم سایر مواد قابل اشتعال در این کارگاه بزرگ بود که کار را برای مهار حریق سخت کرده بود.

شهردار پرند بیان داشت: با توجه به حجم بالای شعله‌های آتش و گستردگی حریق هنوز میزان دقیق خسارت مشخص نیست و با وجود خسارت سنگین مالی، خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و مصدومیت نداشته است.


بازنشر از : مهر

شهرداری پرند

اطفای حریق

آتش سوزی

رباط کریم- شهردار پرند از حریق گسترده‌ کارگاه مبل در شهرک صنعتی پرند خبر دادو گفت: این حریق پس از ۸ ساعت اطفا شد.

کارتن سازی

صنایع بسته بندی تولید کارتن مهر با توجه به این نیازها و ربع قرن تجربه و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات روز و با کادری مجرب در ارائه خدمات نوین بسته بندی اعم از تولیدات کارتن و جعبه ، کاتن و جعبه های لامینتی ، منقسم ، کارتن های دایکاتی ، چاپ فلکسو و چاپ افست با بالاترین کیفیت نیاز کارخانجات تولیدی و شرکتها را براوده می نماید .
دفتر مرکزی :88936918 - 66369593
همراه :09121031162
تلفن کارخانه :56230291--56230292-56230293

کارتن سازی - استعلام قیمت کارتن - شرکت کارتن سازی - شهرک صنعتی