1401\05\22 16:43:02


تمهیدات برای خدمات دهی به زائران عتبات عالیات در ایلام فراهم شد

ایلام-استاندار ایلام گفت: تمامی تمهیدات برای خدمات دهی شایسته به زائران عتبات عالیات در ایلام فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن بهرام‌نیا روز شنبه در جریان سفر به شهرستان چرداول از زیرساخت‌های اربعین در محور حمیل به ایلام بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت.

استاندار ایلام در حاشیه این بازدید که معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی وی را همراهی می‌کردند با عنوان این مطلب که باید تمامی تمهیدات برای خدمات دهی شایسته به زائران عتبات عالیات فراهم شود، اظهار داشت: مسیر حمیل به ایلام و ایلام به مهران شلوغ ترین محور اربعین به استان است و هرساله بار ترافیکی زیادی ایجاد می‌کرد. وی در ادامه گفت: آرام سازی و آشکار سازی در این مسیر ضروری است و باید این مهم در اسرع وقت در دستور کار قرار گیرد. بهرام نیا با اشاره به اینکه روشنایی کامل تونل‌های مسیر حمیل - شباب- ایلام باید در دستور کار قرار گیرد، اضافه کرد: کاهش سرعت وسایل نقلیه در این مسیر به دلیل آمار بالای تصادفات ثبت شده ضروری است که نیازمند حضور شبانه روزی نیروهای پلیس راه است.

وی با تاکید بر تسریع فعالیت‌های عمرانی حوزه اربعین در استان گفت: همه دستگاه‌های اجرایی حوزه اربعین و اعضای ستاد اربعین باید بصورت شبانه روزی پای کار باشند. گفتنی است استاندار ایلام امروز بصورت میدانی از زیرساخت‌های مسیر حمیل به ایلام؛ پلیس راه شباب، اماکن و زیارتگاه‌های مسیر برای اسکان زائران و … بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت و دستورات لازم برای رفع موانع نیز صادر کرد.. .


بازنشر از : مهر

استانداری ایلام

ایلام

اربعین حسینی