عبدالامیر بخشی زاده راه وشهرسازی آذربایجان شرقی مسکن ملی را خداآفرین- مدیرکل راه

1401\05\22 16:38:03


جزئیات رانش زمین پیشنهادی برای ساخت مسکن ملی شهر خمارلو

خداآفرین- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اما و اگرهای مطرح شده در مورد رانش زمین پیشنهادی مسکن ملی شهر خمارلو، گفت: صحت و سقم این موضوع با آزمایش مکانیکی خاک بررسی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر بخشی زاده شامگاه جمعه در جلسه شورای مسکن شهرستان خداآفرین، گفت: ما در اسرع وقت با دریافت پیوست کارشناسی آزمایش مکانیکی خاک، تکلیف زمین پیشنهادی مسکن ملی شهر خمارلو را مشخص می‌کنیم، چنان‌چه با ساخت دیوار حایل سنگی و با هزینه ناچیز موضوع رانش پایدار سازی شود همین محل فعلی واگذار می‌شود در غیر این صورت زمین دیگری جایگزین خواهد شد.

بخشی‌زاده هم‌چنین از توافق با شهرداری خمارلو در مورد زمین‌های حد فاصل جهاد کشاورزی تا مسجد علی‌بن‌ابیطالب خبر داد و افزود: از آنجایی که طبق اسناد رسمی تمام بناهای تجاری و مسکونی موجود در این محدوده در مالکیت راه و شهرسازی است، از این‌رو مقرر شد ۱۰ درصد سهم شهرداری از زمین‌های راه و شهرسازی در مقابل عرصه این بناها تهاتر شده و مالکیت شهرداری تثبیت شود.

وی ادامه داد: زمین‌های ملی شهر خمارلو که کاربری آنها فضای سبز است، واگذاری آن به شهرداری، فقط با حفظ همان کاربری بلامانع است.

مدیرکل راه و شهر سازی آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: به صاحبان ۱۱ قطعه از شهرک فرهنگیان خمارلو که معارض شخصی داشته و سند راه و شهرسازی را در این قطعه‌ها ابطال کرده‌اند، زمین معوض واگذار می‌شود.


بازنشر از : مهر

عبدالامیر بخشی زاده

راه وشهرسازی آذربایجان شرقی

مسکن ملی

را

خداآفرین- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اما و اگرهای مطرح شده در مورد رانش زمین پیشنهادی مسکن ملی شهر خمارلو، گفت: صحت و سقم این موضوع با آزمایش مکانیکی خاک بررسی می شود.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان


پرده زبرا - پوستر دیواری