1402\01\12 11:35:08


محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۳ فروردین در قزوین اعلام شد

قزوین- مدیرکل فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری قزوین از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روز ۱۳ فروردین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، وهاب میزانی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور تسهیل تردد عموم و با توجه به پیش‌بینی حجم بالای تردد در روز ۱۳ فروردین محدودیت‌های ترافیکی در سطح استان قزوین عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه این محدودیت‌ها برابر مصوبه شورای ترافیک استان صورت گرفته است، افزود: حمل مسافر در قسمت بار خودروهای حمل بار ممنوع بوده و در صورت مشاهده، خودروها توسط پلیس متوقف خواهند شد. مدیرکل فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری قزوین تاکید کرد: استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران الزامی است و در صورت مشاهده حرکات نمایشی و تردد در آزادراه‌ها حتماً با آنها برخورد جدی صورت خواهد گرفت. وی ادامه داد: مسیر روستای زرشک تا سه راهی بهرام‌آباد در محور باراجین به منظور تخلیه ترافیک از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از سمت شمال به جنوب یکطرفه خواهد بود.

میزانی عنوان کرد: در تاکستان نیز محور تاکستان به آقچه‌کند از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از سمت شمال به جنوب یکطرفه خواهد بود. وی در پایان یادآور شد: بدون شک همراهی و همکاری مردم در این روز به کاهش مخاطرات و روزی خوش منجر خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

محدودیت ترافیکی

روز طبیعت

وهاب میزانی

قزوین