مشکل آب در شهرک آسایش کاکی حل شد بوشهر ابوالحسن عالی کاکی دشتی بوشهر- مدیرعامل ا

1401\05\22 16:44:03


مشکل آب در شهرک آسایش کاکی حل شد

بوشهر- مدیرعامل امور آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته مشکل آب در شهرک آسایش کاکی حل شد.

ابوالحسن عالی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سفیر اخیر استاندار بوشهر به شهر کاکی پیرامون آئین واگذاری زمین به متقاضیان طرح ملی مسکن، یکی از مشکلات اصلی شهر کاکی توسط شورا، وضعیت آب در شهرک آسایش مطرح شد که استاندار بوشهر بلافاصله به اداره کل آب و فاضلاب استان بوشهر برای بهبود وضعیت دستورات لازم صادر کرد.

مدیرعامل امور آب و فاضلاب استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه شهرک آسایش با توجه به نقشه تفکیکی خاص، تعدادی از کوچه‌ها با مشکل جدی فشار آب مواجه هستند.

عالی افزود: حسب دستور استاندار محترم، بلافاصله طی ۲۴ ساعت، طرحی تدوین و امکانات این عملیات اجرایی از جمله ۴۰۰ متر لوله جهت لوله کشی و انتقال آب پر فشار به تمامی واحدهای مسکونی شهرک تأمین گردید.

وی ادامه داد: در همین راستا صبح امروز تمامی امکانات لازم با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال به اداره آب شهرستان دشتی تحویل و به محض ایجاد معبر توسط شهرداری، عملیات لوله کشی انجام خواهد شد.


بازنشر از : مهر

بوشهر

ابوالحسن عالی

کاکی

دشتی

بوشهر- مدیرعامل امور آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته مشکل آب در شهرک آسایش کاکی حل شد.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان


قفسه فلزی - قفسه انبار