1401\05\22 20:09:02


گمرک: فیلم بوق زدن ممتد کامیون‌ها در گمرک بازرگان، صداگذاری است

مدیرکل گمرک بازرگان ضمن رد فضاسازی‌های امروز برخی رسانه‌های مجازی مبنی بر قطعی سیستم گمرک اعلام کرد در روز جاری فعالیت این گمرک مرزی ۱۵ درصد بیش از روزهای دیگر بوده است.

رامین ظهیری مدیرکل گمرک بازرگان اظهار داشت: فیلم منتشره در فضای مجازی مربوط به امروز نبوده و متأسفانه با چاشنی صداگذاری نیز همراه شده است. وی افزود: سامانه‌های گمرک برای انجام خدمات گمرکی امروز نه تنها قطع نبوده بلکه با تلاش‌های همکاران ما ۱۵ درصد بیشتر کامیون ورودی و خروجی پذیرش شده است. مدیرکل گمرک ضمن تشریح فعالیت تجاری این گمرک گفت: از صبح امروز تا ساعت ۲۰ عصر بیش از ۱۴۵ کامیون دارای محموله تجاری برای خروج از مرز به ترکیه و ۲۵۵ کامیون حامل کالا برای ورود به کشور از ترکیه توسط گمرک پذیرش شده و ۶۲۰ کامیون در محوطه نیز تشریفات گمرکی آن انجام شده و وارد کشور شدند. ظهیری افزود: در روز جاری پایداری سامانه گمرک پایدار بوده و اساساً ادعای قطعی سیستم و معطلی رانندگان محترم کامیون به این دلیل کذب محض است.
بازنشر از : مهر

برچسب‌ها     گمرک بازرگان     مرز بازرگان     پایانه مرزی     سازمان راهداری و حمل و   
نمایندگی سان لوکس لاله زار

چراغ های سان لوکس از محصولات ایرانی با کیفیت بالا هستند که با داشتن تنوع بالای توان، ابعاد متنوع، رنگ نور و طراحی های جذاب می توانند انتخاب مناسبی برای روشنایی ساختمان باشند.
021-40330299-09122988103
نمایندگی سان لوکس لاله زار - مسکونی - تجاری - لوکس