نتایج جستجو »

1401\08\09 11:39:04


جستجوی شما درباره

صفحه محصول فریم هالوژن گچی گرد شیپوری

به این صفحه هدایت شده است .
قاب هالوژن گچی با قابلیت رنگ پذیری بالا و یک پارچگی با سقفی از بروزترین ابزار نورپردازی سقفی میباشد. فرم هالوژن گچی را قبل از بتونه و رنگ کناف نصب میکند. روش زیر برای نصب این چراغ سقفی، توصیه می شود: پنل کناف سقف را حداقل به اندازه ابعاد مشخص شده، برش دهید. چراغ را در محل برش خورده کناف قرار داده و کناف را به نبشی های چراغ پیچ کنید. فاصله بین چراغ و کناف را با بتونه گچ پر و یکنواخت کنید. لامپ و سرپیچ را درون چراغ قرار دهید و به کمک خارفنر ثابت کنید.
صفحه محصول فریم هالوژن گچی گرد شیپوری

فریم هالوژن گچی گرد شیپوری

از رای نظردسته‌بندیفریم های گچیمشخصات محصولضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالاموجود شد اطلاع بدهناموجودتوضیحاتمشخصاتنظر کاربرانقاب هالوژن گچی با قابلیت رنگ پذیری بالا و یک پارچگی با سقفی از بروزترین ابزار نورپردازی سقفی میباشد فرم هالوژن گچی را قبل از بتونه و رنگ کناف نصب میکند روش زیر برای نصب این چراغ سقفی، توصیه می شود پنل کناف سقف را حداقل به اندازه ابعاد مشخص شده، برش دهید چراغ را در محل برش خورده کناف قرار داده و کناف را به نبشی های چراغ پیچ کنید فاصله بین چراغ و کناف را با بتونه گچ پر و یکنواخت کنید لامپ و سرپیچ را درون چراغ قرار دهید و به کمک خارفنر ثابت کنید محصولات مشابه گروه روشنایی شیرازنور شیراز خیابان قاآنی شمالی مجتمع زمرد پلاک شيراز فارس صنم صیاد شیرازنور نوری ماندگار تمامی اجناس گروه روشنایی شیراز نور داری ضمانت معتبر می باشد در صورت نیاز به استفاده از ضمانت محصول خود با بخش پشتیبانی در تماس باشید انصراف از خرید برای کالاهایی با موجودی نامحدود پیش از ارسال بار امکان پذیر می باشد همراهان گرامی در حال حاضر امکان خرید عمده از طریق سایت امکان پدیر نمیباشد لطفا جهت خرید عمده با ما از طریق راههای زیر در ارتباط باشید شماره تماس واتساپ شماره موبایل آبی سرمه ای فریم های گچی رنگ بدنه کالا سفید سفید ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا فریم هالوژن گچی گرد شیپوری قاب هالوژن گچی با قابلیت رنگ پذیری بالا و یک پارچگی با سقفی از بروزترین ابزار نورپردازی سقفی میباشد فرم هالوژن گچی را قبل از بتونه و رنگ کناف نصب میکند روش زیر برای نصب این چراغ سقفی، توصیه می شود پنل کناف سقف را حداقل به اندازه ابعاد مشخص شده، برش دهید چراغ را در محل برش خورده کناف قرار داده و کناف را به نبشی های چراغ پیچ کنید فاصله بین چراغ و کناف را با بتونه گچ پر و یکنواخت کنید لامپ و سرپیچ را درون چراغ قرار دهید و به کمک خارفنر ثابت کنید ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا چراغ سقفی استوانه هالوژن خور چرخشی کد فریم هالوژن گچی مربع چراغ سقفی روکار گرد بازشو مدل چراغ سقفی فکی توکار مدل چراغ سقفی روکار مکعب چرخشی مدل کیوبیک چراغ سقفی مدل استوانه وات کد چراغ سقفی مدل استوانه وات کد چراغ سقفی استوانه هالوژن خور کد چراغ سقفی مدل استوانه وات کد چراغ سقفی استوانه سرکج هالوژن خور مدل بامبو
بازنشر از :

چراغ استخری

دارک لایت تامین و تجهیز چراغ و روشنایی ساختمان برای فعالان حوزه ساختمان است. کیفیت، سرعت تامین، قیمت مناسب و ارائه بهترین پیشنهاد بازار مهمترین تمایز سومارکت است.
تماس : 021-36483182-021-36483196-09126508591
چراغ استخری - استخر - چراغ استخری - چراغ ضدآب