1402\01\08 13:32:07


شروع موج جدید سفرهای نوروزی در کشور

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور با بیان اینکه از امروز عصر شاهد شروع یک موج سفر جدید خواهیم بود، گفت: امروز بعدازظهر اطلاعیه جدید ستاد در مورد مقاصد سفر جایگزین اعلام خواهد شد.

سید مصطفی فاطمی، معاون گردشگری کشور ضمن تشکر از همه استان‌ها و نمایندگان دستگاه‌ها گفت: از امروز عصر شاهد شروع یک موج سفر جدید خواهیم بود که با توجه به تغییرات آب و هوایی باید تدابیر لازم را بیندیشیم و مدیریت کنیم.

مخصوصاً برای روز سیزدهم فروردین که تعداد زیادی از مردم به دل طبیعت می‌روند، باید بیشتر مراقب باشیم. امروز بعدازظهر اطلاعیه جدید ستاد در مورد مقاصد سفر جایگزین اعلام خواهد شد. دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در ادامه به بررسی وضعیت سرمای پیش‌بینی شده برای روزهای آینده پرداخت و گفت: در برخی مراکز استان‌ها دما به زیر صفر می‌رسد، پس باید اطلاع‌رسانی درست برای بازگشت مسافران داشته باشیم و اسکان اضطراری پیش‌بینی شود، چون چادر زدن در این هوا خطرناک است.

وی عنوان کرد: بعد از تعطیلات نوروز هم باید همچنان کمیته‌های استانی داشته باشیم چون موج‌های سفر بعدی ادامه دارد. مخصوصاً باید در حوزه نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی که مورد تاکید مهندس ضرغامی هم بوده است، دقت نظر بیشتری به خرج بدهیم.. .


بازنشر از : مهر

سفرهای نوروزی

گردشگری

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی