1402\01\12 14:28:00


شهید علی‌وردی یک‌ماه قبل از شهادت بر مزار خود نماز خوانده بود

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا با بیان اینکه شهید علی‌وردی یک‌ماه قبل از شهادتش بر مزار خود در قطعه ۵۰ نماز خوانده بود، گفت: مزار او یکی از شلوغترین مزارهای گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بوده است.

جواد تاجیک مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در برنامه "ماه‌من" که سحرهای ماه مبارک رمضان از شبکه سه پخش می‌شود، اظهار داشت: سال گذشته روز هشتم آبان ماه، بزرگترین گلزار شهدای جهان یعنی بهشت زهرا (س) میزبان یک شهید دهه هشتادی به نام "آرمان علی وردی" بود.

وی با اشاره به تشییع باشکوه این شهید، افزود: شهید علی‌وردی یکماه قبل از شهادتش به "قطعه ۵۰" و محل مزارش سر زده و در آن مکان نماز خوانده و گفته بود که من شهید خواهم شد و به زودی به اینجا می‌آیم و از روزی که در اینجا دفن شده رونق خاصی را به گلزار شهدا بخشیده است. تاجیک بیان کرد: مزار شهید آرمان علی‌وردی در ماه‌های اخیر یکی از شلوغترین مزارهای گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بوده است. وی با اشاره به اینکه قطعه ۵۰ همیشه پاتوق این شهید دهه هشتادی بوده است، عنوان کرد: شهید علی وردی یک ماه قبل شهادت خود در همین نقطه نماز خوانده و دراز کشیده و عنوان کرده بود که من همینجا دفن می‌شوم.

وی افزود: همین نقطه جایی است که شهید "سجاد زبرجردی" دفن شده و یکی از شلوغترین قبور گلزار شهداست و شهید "علی وردی" عاشق شهید "زبرجردی" بود و هرهفته به مزار این شهید و همچنین به مزار شهید " احمدعلی نیری" در قطعه ۲۴ که شاگرد آیت الله حق شناس بود سر می‌زد و مزار این دو شهید پاتوق شهید "علی وردی" بود و مرتب خود را با شهدا همدم می‌کرد.. .


بازنشر از : مهر

آرمان علی وردی

بهشت زهرا(س)

شهدا