1401\05\22 16:55:07


آرزوی ما پیوستن به جمع شهید «همدانی» ها است

قزوین - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) با بیان اینکه آرزوی ما پیوستن به جمع شهید «همدانی» ها است، گفت: همان بلایی که بر سر داعش در سوریه آوردیم را بر سر دشمنان حسین همدانی‌ها خواهیم آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار رستمعلی رفیعی آتانی در همایش تجلیل از خبرنگاران استان قزوین که به همت سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: این ایام فرصتی است تا خود را در ساختار دستگاه اباعبدالله (ع) قرار داده و جایگاه خود را درک کنیم.

وی افزود: از لحظه‌ای که حضرت تصمیم گرفت حج را نیمه‌کاره گذاشته و راهی کوفه شود، هدف نه تنها جنگ نبود بلکه به دنبال تبیین و بیان هدف اصلی این حرکت بود. فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه زبان و بیان سیدالشهدا (ع) زبان منطق بود، ادامه داد: نباید اجازه دهیم تنها روایت از این امام در نیم روز دهم محرم باشد. وی تأکید کرد: خبرنگار با قلم و قدرت بیان خود و با مثلث نورانی قلم، بیان و علم خود اجازه ندهیم عده‌ای در گذشته و در توقفگاه تاریخ باقی بماند.

رفیعی با بیان اینکه خبرنگاران زینب‌های کاروان عاشورای امروز هستند تصریح کرد: زینب (س) از لحظه‌ای که خیمه‌های کاروان در کربلا آتش گرفت کار تبیین خود را شروع کرد و با اذن امام سجاد (ع) میدان نبرد در برابر دشمن را تعیین کرد. وی با اشاره به اینکه افرادی که در مسیر اهل‌بیت (س) حرکت می‌کنند صحنه و میدان جدیدی برای نبرد با دشمن خود خلق می‌کنند، تأکید کرد: نباید اجازه دهیم امروز عده‌ای بعد از سال‌ها، فتنه را یک دعوای سیاسی نمایش دهند بلکه فتنه در اصل جدال حق و باطل بود. فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین عاشورا را مایه عزت، حرکت و مایه احیا امامت دانسته و ادامه داد: عاشورا نشان داد امام جامعه ایستاده و ما باید بر محور امام جامعه حرکت کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه امام بر قله ایستاده و گریه ما برای رسیدن به امام عاشورا و اصحاب عاشورایی او است خاطرنشان کرد: خبرنگاران جامعه را باید در دوراهی‌ها به سمت سرمنزل مقصود هدایت کنند. رفیعی ادامه داد: شهید همدانی از ابتدای انقلاب در میدان حضور داشته و هیچ‌وقت در این مسیر متوقف نشد تا جایی که در عملیات بیت‌المقدس بیش از ۹۰۰ بار عملیات را طرح‌ریزی می‌کند. وی با بیان اینکه حسین همدانی از ابتدای انقلاب تا محرم ۱۳۹۴ در خط مقدم دفاع از این کشور بود، تأکید کرد: حسین همدانی در نبرد دمشق خانواده خود را نیز مستقر کرد و در پاسخ به گلایه بشار برای حضور خانواده‌اش در دمشق بیان کرد که من پیرو امامی هستم که برای نبرد با باطل تمام خانواده خود را به میدان برد.

این مسئول با اشاره به اینکه شکستن محاصره هشتاد کیلومتری حلب تنها در سه روز توسط شهید همدانی انجام شد، تأکید کرد: این صف طولانی شهادت منتظرانی دارد و ما در این صف طولانی نشسته‌ایم. وی در پایان یادآور شد: همان بلایی که بر سر داعش در سوریه آوردیم را بر سر دشمنان حسین همدانی‌های ملت ایران خواهیم آورد.. .


بازنشر از : مهر

سردار رستمعلی رفیعی

قزوین

سپاه صاحب الامر قزوین

سردار حسین