1402\01\12 18:23:16


آزار سریالی دی جی معروف بزم های شبانه به دختران تهرانی

برای اطلاع از ماجرای تجاوز جنسی دو مرد با ترفند خوراندن آبمیوه مسموم که در سال گذشته یکی از اخبار جنجالی بود، در ادامه این خبر با ما همراه باشید‌.

راز جنایت های سیاه پسر «دی‌جی» و همدستش که دختران جوان را با خوراندن آبمیوه حاوی هروئین بی هوش کرده و مورد آزار و تجاوز جنسی و سرقت قرار می دادند با شکایت های سه دختر فاش شد.

آخرین روز یکی از هفته های تابستانی در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران شاهد حضور سه دختر جوان بود که از سوی دو مرد شرور مورد تعرض قرار گرفته و حالا به آنجا آمده بودند تا آنها را شناسایی کنند.

وقتی در باز شد 7 متهم با لباس های مشابه و دستبند به دست وارد شعبه شدند و مقابل این سه دختر ایستادند تا شاکی ها از میان آنها متهمان اصلی را شناسایی کنند.

در همین موقع سه دختر جوان به محض مشاهده دو نفر از متهمان ناگهان رنگ از صورتشان پرید و دست و پاهایشان به لرزه افتاد انگار با دیدن این دو شرور صحنه های هولناک اتفاق شومی که برایشان رخ داده بود بار دیگر زنده شد.

با کمک افسر پرونده و خروج دختران از اتاق وقتی کمی حالشان بهتر شد به بیان جزئیات حادثه پرداختند.

یکی از شاکی ها دختر جوان ۲۵ ساله ای بود که در یک کلینیک پوست و مو کار می کند.

وقتی می خواست جزئیات روز حادثه را توضیح دهد چند بار حالش بد شد صدایش می لرزید او با کلماتی بریده بریده از حادثه ای که برایش رخ داده، گفت: چند وقت قبل پسر جوانی به نام امیر در اینستاگرام به من پیام داد. اوایل در خصوص مسائل کاری سؤال می پرسید اما بعد کم کم به من ابراز علاقه کرد.

با وجود مخالفت من برای ملاقات با او بالاخره راضی شدم و به محل قرار رفتم. امیر مدعی بود قصدش  ازدواج  است.

روز حادثه ساعت ۱۲ ظهر از خانه خارج شدم و در محل قرار سوار خودروی پژو ۲۰۶ امیر شدم. محل ملاقات ما غرب تهران بود.

او ادامه داد: پس از چند دقیقه ای امیر پیشنهاد نوشیدن آبمیوه  داد و در کنار خیابان توقف کرد. با آنکه در آن اطراف آبمیوه فروشی نبود او از ماشین پیاده شد و بعد از دقایقی با دو آبمیوه برگشت.

وقتی آبمیوه را خوردم احساس کردم مزه بدی دارد اما بعد از آن، ناگهان سرم گیج رفت و بی هوش شدم؛ بسختی سعی می کردم خودم را بیدار نگه دارم اما متوجه شدم امیر با مرد دیگری در حال آزار و اذیت من است. بعد هم از من رمز کارت عابر بانکم را پرسیدند.

در همین حالت گیجی بودم که امیر پس از سرقت پول ها، طلاهایم و کارت های عابر بانکم مرا در مقابل خانه مان رها کرد.

تا سه روز گیج بودم و حال خوبی نداشتم. وقتی به هوش آمدم به اداره پلیس رفتم اما وقتی وارد تلفن همراهم شدم تا شماره و پیامک های امیر را نشان دهم هیچ اثری از شماره تلفن و پیام های او نبود، آنجا بود که فهمیدم او با اثر انگشتم وارد گوشی ام شده و تمام چت ها و اطلاعاتی را که از خودش در گوشی من بود پاک کرده است.

تبلیغات
غرب تهران
غرب تهران

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور. - غرب تهران - غرب‌تهران -

دو شکایت مشابه دیگر

بعد از شکایت دختر ۲۵ ساله، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری پژوسواران آغاز شد.

همزمان مأموران با دو شکایت مشابه دیگر مواجه شدند. دو دختر جوان دیگر که یکی از آنها مدیر شرکتی در غرب تهران و دیگری آرایشگر بود، از قربانیان مرد پژوسوار بودند.

امیر  با آنها نیز در اینستاگرام آشنا شده و به اصرار آنها را به محل قرار کشانده بود. در هر دو مورد دختران جوان را مسموم و نقشه اش را اجرا کرده بود.

در این دو مورد نیز اطلاعات خودش را از گوشی قربانیان پاک کرده و پول و طلایشان را نیز به سرقت برده بود.

با شروع تحقیقات  کارآگاهان  به محل هایی که دختران جوان سوار خودرو متهم شده بودند یا متهم خودرواش را متوقف کرده تا آبمیوه بخرد رفتند اما هیچ ردی از او به دست نیاوردند، چرا که متهم محل هایی را انتخاب کرده بود که هیچ دوربین مداربسته ای وجود نداشت تا هیچ ردی از خود به جا نگذارد. در ادامه مشخص شد که صفحه اینستاگرام او نیز حذف شده است.

در معاینات پزشکی قانونی نیز مشخص شد که دختران جوان با ماده ای که داخل آن هروئین بوده بی هوش شده اند و اگر مقدار بیشتری از این مواد داخل آبمیوه ریخته شده بود دختران جوان به کام مرگ کشیده می شدند.

گرچه متهم اصلی پرونده تمام ردها و سرنخ ها را پاک کرده بود اما در ادامه کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی امیر در غرب تهران شده و در عملیاتی ویژه او بازداشت شد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد امیر با پسر جوان دیگری به نام محمد که پس از بی هوش کردن دختران وارد ماجرا می شد دوست بوده و نقشه آدم ربایی و آزار و اذیت را اجرا می کردند.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: هر 3 شاکی امیر را شناسایی کردند اما فقط یکی از دختران همدست او را شناسایی کرده است.

در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی سیم کارت و گوشی های تلفن همراه و کارت های عابر بانک کشف شد. به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای شناسایی سایر قربانیان احتمالی ادامه دارد.

گرچه امیر از سوی هر سه شاکی پرونده شناسایی شده اما او و همدستش منکر تمام جرایم هستند و ادعای دیگری را مطرح می کند.

.

.


بازنشر از : منبع: رکنا