1401\12\28 06:45:17


آماده باش یگان حفاظت منابع آب اصفهان در ایام تعطیلات نوروزی

اصفهان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از آماده باش کامل تیم‌های گشت و مراقبتی یگان حفاظت شرکت آب منطقه ای اصفهان در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، محمود چیتیان اظهار داشت: هر سال در ایام نوروز متأسفانه برخی تخلفات در عرصه‌های منابع آب افزایش پیدا می‌کند، از این رو تیم‌های یگان حفاظت شرکت آب منطقه‌ای اصفهان در این ایام در سراسر استان اصفهان آماده باش هستند.

وی با بیان اینکه تعاملات خوبی میان شرکت و دادستان استان و دستگاه قضائی در راستای برخورد با تخلفات وجود دارد، تصریح کرد: خوشبختانه نهادهای قضائی با شرکت آب منطقه‌ای اصفهان نهایت همکاری را داشته که قابل تقدیر و تشکر است. چیتیان با تأکید بر مشارکت‌های مردمی و یگان حفاظت در حفظ، حراست و نگهداری از منابع آب گفت: ما در سطح استان یگان حفاظت منابع آب داریم که آماده هستند مانند همیشه در ایام نوروز ما را همراهی کنند. وی افزود: همچنین سامانه تلفنی حفاظت منابع آب ۳۸۴۸ نیز به صورت شبانه روزی فعال است تا بتوانیم از این طریق به تخلفات حوزه منابع آب که مردم به ما گزارش می‌کنند در حداقل زمان ممکن رسیدگی کنیم..

.


بازنشر از : مهر

شرکت آب منطقه ای اصفهان

چاههای غیرمجاز

مدیریت منابع آب

مناب