1402\01\08 08:08:19


ادعای جنجالی درباره غیبت سردار آزمون در تیم ملی

علی اصغر مدیرروستا یکی از اعضای سابق کمیته فنی مدعی شده است، سردار آزمون برای غیبت در تمرینات تیم ملی هیچ هماهنگی با امیر قلعه نویی نداشت.

در حالی که امیر قلعه نویی برای بازی دوستانه با روسیه و کنیا از سردار آزمون و سامان قدوس دعوت به عمل آورد، اما این دو بازیکن اعلام کردند در تمرینات تیم ملی شرکت نخواهند کرد و به نظر می‌رسد در این باره با فدراسیون فوتبال هماهنگی کردند نه امیر قلعه نویی.

علی اصغر مدیر روستا که در فدراسیون فوتبال قبلی یکی از اعضای کمیته فنی بود در تحلیل این اتفاق می‌گوید: «قلعه‌نویی خیلی راحت در نشست خبری در واکنش به این سوال گفت برویم سوال دیگر! قطعاً در این موضوعات قاطعیت لازم است که قلعه‌نویی دارد.

به نظرم اگر بازیکنی در هر سطحی نافرمانی کند سرمربی نباید توجهی به آن داشته باشد. من آزمون را دوست دارم، ولی باید بازیکن مطیع باشد. اینجا تیم ملی است و بازیکنان مثل سرباز باید به هر نحوی شده در اختیار تیم‌شان باشند؛ مگر اینکه با هماهنگی کادرفنی باشد.

با توجه به صحبت‌های قلعه‌نویی هم به نظر می‌رسد غیبت آزمون با هماهنگی او نبوده است. این موضوع ان‌شاءالله حل شود، ولی نباید خدشه‌ای به بزرگی تیم ملی وارد شود.»

. .


بازنشر از : منبع: خبر ورزشی