1402\01\09 12:50:08


ارائه ۵۵۰۰ خدمت به کودکان و مادران باردار شهرستان دیر در نوروز

بوشهر- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون پنج هزار و ۵۰۰ خدمت به کودکان و مادران باردار مراجعه کننده به مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دیر ارایه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس آدمیت‌نسب ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: خدمات بهداشتی درمانی در ایام نوروز با تشکیل تیم‌های کشیک و فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت همه روزه ارائه شده است.

وی با اشاره به اهمیت مراقبت‌های دوران بارداری، گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۵۰۰ مادر باردار با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دیر، توسط مراقبین سلامت و بهورزان، مراقبت و از خدمات بهداشتی درمانی بهره‌مند شدند. رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اضافه کرد: در همین مدت نیز ۲۷ مادر نیز مراقبت‌های پس از زایمان دریافت کردند. وی به خدمات بهداشتی برای رشد و تکامل بهتر کودک اشاره کرد و گفت: در ایام نوروز چهار هزار و ۶۲۰ خدمت برای ۷۰۰ کودک زیر پنج سال، توسط مراقبان سلامت و بهورزان در مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت انجام شده است.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

آدمیت‌نسب تصریح کرد: رشد و تکامل کودک از دوران جنینی آغاز می‌شود و با مراقبت و تغذیه مطلوب در دوران بارداری، فرصت رشد و تکامل مطلوب کودک که حق طبیعی وی است فراهم می‌شود. وی عنوان کرد: در حال حاضر در مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی، مراقبت‌های ادغام شده کودک سالم به منظور ارتقای سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها و مرگ و میر انجام می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

کودکان

زنان باردار

خدمات درمانی

شهرستان دیر