1402\01\12 18:13:13


اسکان اضطراری مسافران نوروزی در شهرستان مریوان

مریوان- دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مریوان از اسکان اضطراری مسافران و گردشگران نوروزی با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی در این شهرستان خبر داد.

مصطفی طاهری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در شب‌های گذشته به دنبال نامساعد شدن شرایط جوی، مسافران و گردشگران نوروزی که در پارک‌ها و نقاط دیگر شهر اقدام به برپا نمودن چادر کرده بودند، در استادیوم ورزشی سرپوشیده و خوابگاه اداره ورزش و جوانان این شهر به صورت اضطراری اسکان داده شدند.

وی افزود: ظرفیت کافی برای اسکان متقاضیان در شهرستان وجود دارد و مشکلی در خصوص اسکان و اقامت مهمانان نوروزی نداریم. طاهری عنوان کرد: بر اساس آمارهای موجود، از تاریخ ٢٥ اسفندماه تا روز جمعه ١١ فروردین‌ماه ١٤٠٢ تعداد ١٤٥ هزار و ٥٢ نفر گردشگر در مراکز اقامتی دائم و موقت شهرستان مریوان اسکان داده شده‌اند. وی افزود: در مدت زمان اعلام شده ٧٧١ هزار و ٢٠٠ نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان اعم از طبیعی، روستاهای هدف گردشگری بازدید کرده‌اند.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان مریوان اظهار کرد: بازار و مراکز خرید مریوان، دریاچه زریبار، روستای گردشگری «دره‌تفی» و «سدگاران» بیشترین آمار بازدید مسافران را در این شهرستان به خود اختصاص داده اند.. .


بازنشر از : مهر

مریوان

فرمانداری مريوان

اسکان نوروزی