1401\05\22 16:57:05


اعتماد به رسانه های شناسنامه دار در جامعه همچنان وجود دارد

سنندج- فرماندار سنندج گفت: با وجود شایعات متعدد در فضای مجازی همچنان اعتماد به رسانه های شناسنامه دار در جامعه وجود دارد و همه قدردان خدمات خبرنگاران هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عسکری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۷ مرداد آغاز سال جدید فعالیت برای خبرنگاران است و این روز را فعالان این عرصه تبریک می‌گوئیم.

وی افزود: مدیران ما باید قواعد رفتار خود را در عصر رسانه بدانند و به جایگاه خبرنگاران توجه ویژه کنند. فرماندار سنندج تصریح کرد: امروز در یک جنگ شناختی به سر می بریم و خبرنگاران در عرصه جهاد تبیین نقش ویژه ای بر عهده دارند. عسکری خاطرنشان کرد: دشمنان تمام تمرکزشان بر تزریق ناامیدی بر جامعه است و انتظار داریم که خبرنگاران در مقابل این توطئه دشمنان بایستند و با روشنگری‌های خود در جامعه امیدآفرینی کنند.

وی افزود: در جهاد تبیین ما باید آرایش آفندی به خود بگیریم و اهداف و آرمان‌های نظام را به خوبی تبیین کنیم. فرماندار سنندج در ادامه سخنان خود اظهار کرد: پیگیری دغدغه مناطق حاشیه نشین و محلات کم برخوردار در اولویت کاری بوده و کارگروه اشتغال در فرمانداری به صورت ویژه فعال شده است. فرماندار سنندج اعلام کرد: در هفته دولت شاهد افتتاح بازارچه صنایع دستی با اشتغال ۱۳۰ نفر خواهیم داشت..

.


بازنشر از : مهر

سنندج

فرمانداری سنندج

حسن عسکری