1402\01\08 19:56:19


افزایش امنیت در استان سمنان. محیط برای ارازل ناامن می‌شود

سمنان- جانشین انتظامی استان سمنان با بیان اینکه افزایش امنیت اجتماعی در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: با وجود کارآگاهان زبده محیط برای ارازل ناامن می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سید علی میر احمدی شامگاه سه شنبه در جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت استان به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه با انجام طرح‌های مختلف می‌کوشیم تا امنیت اجتماعی در استان سمنان افزایش یابد، ابراز داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی در عرصه مبارزه با سرقت حداکثر تلاش خود را به کار می‌بندد تا در کوتاه‌ترین زمان سارق یا سارقان دستگیر شوند.

وی ضمن بیان اینکه محیط برای جولان ارازل و اوباش در استان سمنان نا امن است، افزود: برای جلوگیری از خدشه دار شدن احساس امنیت شهروندان استان سمنان کشفیات و پرونده‌های سنگین و سخت در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه می‌رسد. جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه شگردهای سارقان و نوع جرایم امروز با گذشته بسیار تفاوت پیدا کرده است، ابراز داشت: پلیس نیز با هوشمندسازی در کشف جرایم در مقابل شگردهای نوین را به کار بسته است لذا راه گریزی برای متخلفان در استان سمنان نیست. میر احمدی به شناسایی و کشف پرونده‌های سرقت در همان ساعات اولیه وقوع جرم تاکید و تصریح کرد: با انجام اینگونه اقدامات جهادی اقتدار پلیس به رخ مجرمان کشیده خواهد شد و امنیت و آرامش به جامعه بازخواهد گشت که خوشبختانه این مهم برای استان سمنان به بهترین نحو انجام و سارقان بلافاصله دستگیر می‌شوند.

وی ضمن بیان اینکه انتظار و توقع جامعه از دستگیری سارقان کاملاً به حق است، افزود: حضور میدانی، مسئولانه و اثربخش پلیس همواره عرصه را بر مجرمان تنگ کرده و جرایم خشن و نابخشودنی را کاهش می‌دهد.. .


بازنشر از : مهر

نیروی انتظامی سمنان

سید علی میراحمدی

دستگیری اراذل و اوباش