1402\01\08 13:52:12


امسال طرح های نیمه تمام آذربایجان غربی تکمیل می شود

ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: اولویت امسال ما اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و اجرای پروژه‌های جدید ملی است تا برای سال‌های آینده ریل گذاری لازم صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق معتمدیان بعد از ظهر سه شنبه در جلسه بررسی پیشرفت طرح‌های عمرانی مربوط به سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی افزود: جهت گیری دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، برکات زیادی داشت و در این خصوص، استان ما در کشور پیشرو بود.

وی ادامه داد: هنر دستگاه‌های اجرایی این است که برای استفاده از اعتبارات ملی از مدیران فرادستی و وزارتخانه‌ها، برنامه داشته باشند تا بتوانیم به سرعت طرح‌ها را به سرانجام برسانیم معتمدیان با اشاره به اینکه باید به سمت تکمیل طرح‌های مهمی نظیر راه آهن مراغه - ارومیه و آزادراه ارومیه - تبریز حرکت کنیم، گفت: با به نتیجه رسیدن این طرح‌ها می‌توان در ارتقای شاخص‌های بخش تولید و بهبود معیشت مردم بسیار اثرگذار بود. استاندار آذربایجان غربی بر توجه ویژه به رفع عقب ماندگی‌ها تاکید کرد و یادآور شد: برای این حوزه به کار ویژه‌ای نیاز داریم تا بتوانیم به سرعت در این مسیر گام برداریم. در این جلسه مدیران حوزه‌های مرتبط گزارشی از میزان پیشرفت طرح‌های عمرانی زیر مجموعه خود ارائه کردند..

.


بازنشر از : مهر

استانداری آذربایجان غربی

محمد صادق معتمدیان

بیست و یکمین سفر استانی هیئت دولت