1402\01\09 12:48:16


بخشی از سامانه دوم‌ آبرسانی اصفهان خرداد امسال بهره‌برداری می‌شود

اصفهان- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: خردادماه سال جاری با اجرای ابر پروژه سامانه دوم آبرسانی به اصفهان بزرگ، ۱.۶ متر مکعب بر ثانیه به شبکه آب شرب تحویل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، حسن ساسانی در دیدار نوروزی با تبریک ماه مبارک رمضان و سال نو به همکاران، اظهار داشت: با عنایت به نام گذاری سال ۱۴۰۲ توسط رهبر معظم با نام «مهارتورم و رشدتولید» انتظار می‌رود تلاش تمامی همکاران برای رسیدن به اهداف صنعت آب کشور همگام با اهداف تعریف شده در وزارت نیرو هم چون سال گذشته به خوبی انجام و انعکاس فعالیت‌های انجام شده، صورت پذیرد.

ساسانی به اقدامات مؤثر سال گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: بارشهای سال گذشته کمتر از نرمال ثبت شد اما با تلاش‌های بی وفقه و افتخار آفرین همکاران در مسیر تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی، آبرسانی به ذینفعان و بخش‌های مختلف به خوبی مدیریت شد. وی با بیان اینکه از تأسیسات و شبکه‌های آبیاری شرکت با قدمت متوسط ۵۰ سال هنوز بهره برداری انجام می‌شود، گفت: با تلاش همکاران و تعمیرات و نگهداری صحیح با قابلیتی نزدیک به نرمال از این تأسیسات کماکان بهره برداری می‌شود. مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تأکید بر ابر پروژه‌های شرکت خاطر نشان کرد: در خردادماه سال جاری با اجرای ابر پروژه سامانه دوم آبرسانی به اصفهان بزرگ ۱.۶ مترمکعب بر ثانیه آب به شبکه آب شرب تحویل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان افزود: سد سرداب در فریدونشهر تابستان ۱۴۰۲، در صورت تأمین اعتبار، به بهره برداری می‌رسد. وی با اشاره به لایروبی سد چم آسمان و سد آبشار در سال گذشته تصریح کرد: با اقدامات انجام شده کیفیت و کمیت آب شرب بهبود پیدا کرد. همایش مدیریت یکپارچه رودخانه زاینده‌رود اردیبهشت ماه برگزار می‌شود مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با تأکید بر برگزاری همایش مدیریت یکپارچه رودخانه زاینده رود در اردیبهشت ماه سال جاری، به روز جهانی آب در دوم فروردین اشاره و خاطر نشان کرد: شعار روز جهانی آب امسال «شتاب در تغییر برای حل بحران آب» است که توجه ما را برای ضرورت سرعت بخشیدن به حل بحران آب در جهان سوق می‌دهد.

وی افزود: موضوع آب یک موضوع پیچیده و چند وجهی است و برگزاری این همایش و همکاری مشترک میان دستگاه‌های مرتبط درک مشترکی در زمینه آب ایجاد می‌کند. ساسانی به افزایش خروجی سد زاینده رود از ششم فروردین ماه اشاره نمود و خاطر نشان کرد: خروجی سد زاینده رود ۴۵ متر مکعب بر ثانیه است. مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان در پایان از اقدامات مهم شرکت آب منطقه‌ای اصفهان در سال جاری از طرح کوهرنگ، ساماندهی رودخانه زاینده رود که منطبق بر شعار امسال «مهارتورم و رشدتولید» است، نام برد..

.


بازنشر از : مهر

تامین آب شرب

شرکت آب منطقه ای اصفهان

زاینده رود

اصفهان