1402\01\12 14:59:18


برگزاری پویش همراهان سفر ایمن در ۴ نقطه از استان یزد

یزد- معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از برگزاری پویش همراهان سفر ایمن با هدف کاهش سوانح رانندگی در چهار نقطه استان یزد خبر داد.

حامد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری پویش همراهان سفر ایمن در سال جدید اظهار کرد: این پویش یکی از طرح‌هایی است که سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور و به تبع آن اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در نظر گرفته شده و مهم‌ترین هدف از اجرای این طرح، کاهش سوانح جاده‌ای به ویژه در ایام نوروز است.

وی افزود: پویش همراهان سفر ایمن یکی از ارزشمندترین اقدامات حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد است که در این طرح از ظرفیت های سفر برای ایجاد فضای معنوی همزمان با بهار قرآن استفاده شده است. معتمدی با اشاره به هدف پویش همراهان سفر ایمن تصریح کرد: پویش همراهان سفر ایمن با هدف ایجاد محیطی شاد و مفرح به منظور ارتقا ایمنی و فرهنگ سازی استفاده از مجتمع با شعار هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت در چهار نقطه استان در محل مجتمع پرهام در محور تفت ابرکوه، راهدارخانه سعید آباد در محور تفت به دهشیر و مجتمع ستارگان در محور مهریز به یزد و مجتمع ایرانیان در محور اردکان نایین در حال انجام است.. .


بازنشر از : مهر

یزد

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد

سفر نوروزی