1402\01\09 09:59:08


تشریح برنامه‌های یوم‌الله ۱۲ فروردین در کشور

گرگان- دبیر ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین برنامه‌های این روز در کشور را تشریح کرد و گفت: برنامه‌ها از روز جمعه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی عرب انصاری پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: دوازدهم فروردین، یوم الله حقیقی و واقعی در جمهوری اسلامی است، روزی که سراسر حماسه و شعور و ادراک سیاسی بود.

دبیر ستاد گرامیداشت یوم الله دوازدهم فروردین کشور افزود: در آستانه این یوم الله بزرگ که روز تثبیت جمهوری اسلامی است برنامه‌های متنوعی در کشور برنامه ریزی شده که شروع این برنامه‌ها از روز جمعه در پایگاه‌های نماز جمعه است که در تهران و ۹۰۰ شهر دیگر برگزار می‌شود. وی بیان کرد: ائمه جمعه، سخنرانان، صاحبنظران و کارشناسان در خطبه‌های نماز، به تبیین و تشریح مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین خواهند پرداخت. عرب انصاری ادامه داد: فضاسازی محیطی صورت گرفته و ایستگاه‌های فرهنگی هم در مصلی‌ها برپا شده است، در مساجد شهرها و روستاها هم آئین این روز تاریخی و ماندگار برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد گرامیداشت یوم الله دوازدهم فروردین کشور گفت: برنامه ویژه ای در ۲۲ مسجد تهران و مساجد محوری مراکز استان‌ها و در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی پیش بینی شده است. وی عنوان کرد: برنامه احترام و اهتزار پرچم جمهوری اسلامی در ۱۲ فروردین با حضور وزیر امور خارجه و سفرای کشورهای مختلف در عباس آباد تهران برگزار خواهد شد. عرب انصاری گفت: مراسم بزرگداشتی هم در هفت بوستان تهران شامل «ولایت، پلیس، نهج البلاغه، ملت، آزادی، آزادگان و لاله» با اجرای برنامه‌های متنوع، خواهیم داشت.

دبیر ستاد گرامیداشت یوم الله دوازدهم فروردین کشور افزود: در برج میلاد تهران از ساعت ۱۸ این روز تا دو بامداد برنامه‌های متنوعی برگزار شده و در مصلای تهران هم مراسمی برنامه ریزی شده که به صورت مشترک با افتتاح نمایشگاه قرآنی همراه خواهد بود. وی با اشاره به برنامه‌های فضای مجازی هم گفت: پویش «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد» و «من جمهوری اسلامی را دوست دارم» از جمله این برنامه‌ها است.. .


بازنشر از : مهر

گرگان

محمدمهدی عرب انصاری

12 فروردین