1402\01\12 14:59:18


ثروتمندترین شهر کشور از مشکلات زیرساختی رنج می‌برد

یزد- امام جمعه اردکان گفت: در فضای مجازی و برخی رسانه ها از اردکان به عنوان ثروتمندترین شهر جهان یاد می شود اما این شهر از مشکلات زیرساختی بسیاری رنج می برد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر در نشست استاندار یزد با فرهیختگان شهرستان اردکان اظهار داشت: اردکان به دلیل مهاجرپذیری همواره با کمبود فضای آموزشی و مدرسه، محدودیت آب آشامیدنی و فضای بهداشت و درمان مواجه است و تامین این نیازها مهمترین مطالبه مردم از مسئولان است.

شاکر عنوان کرد: محدودیت‌های شهرستان اردکان در زمینه خدمات نامناسب اورژانس و مدارس شیفتی و تشکیل کلاس درس در حیاط مدرسه به گونه ای است که خدمات مسئولان به چشم نمی آید. وی افزود: هم اکنون در این شهرستان ۱۸ مدرسه نیمه تمام وجود دارد که همچنان بلاتکلیف است و ساخت برخی از آنها توسط صنایع شروع شده ولی به اتمام نرسیده و از اکنون باید برای اول مهر برنامه ریزی شود تا مشکل فضای آموزشی شهرستان حل شود . شاکر عنوان کرد: بر خلاف تبلیغاتی که در فضای مجازی و رسانه ها عنوان می شود که اردکان ثروتمندترین شهر ایران است، هنوز این شهرستان از کمبود برخی زیرساخت های اولیه رنج می برد و با مشکلات اساسی مواجه است .

در این دیدار ۱۳ نفر از اقشار مختلف مردم و نمایندگان گروه‌های مختلف شهرستان اردکان درخواست ها و مطالبات خود را بیان کردند و از طرف مهران فاطمی استاندار یزد به آنان پاسخ داده شد. همچنین استاندار در حاشیه این مراسم از موزه مفاخر شهرستان اردکان بازدید کرد.. .


بازنشر از : مهر

یزد

شهر اردکان

فرمانداری اردکان