1401\05\22 16:57:03


خبرنگاران بسیجی کردستان تجلیل شدند

سنندج- همزمان با هفته گرامیداشت خبرنگار و به همت سازمان بسیج رسانه کردستان از خبرنگاران بسیجی استان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت رشیدی مسئول سازمان بسیج رسانه استان کردستان در این مراسم که به میزبانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج برگزار شد، اظهار کرد: نقش خبرنگاران متعهد و انقلابی در روشنگری عمومی در عرصه جهاد تبیین ویژه است.

وی افزود: خرسندیم که اکثریت خبرنگاران کردستانی عضو شجره طیبه بسیج بوده و در راستای نشر آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی گام برمی دارند. فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: وظیفه اصحاب رسانه سنگین و کار آنها عملی ارزشی و انقلابی است. سردار سید صادق حسینی افزود: امام حسین (ع) مسیر تاریخ را عوض کرد و خبرنگاران هم می‌توانند در مقیاس کوچک‌تر مسیرها و نگاه‌ها را تغییر دهند.

وی با تأکید بر اینکه امروز نبرد رسانه است و ما در جنگ نظامی، تحریم‌ها و اقتصادی پیروز شدیم اظهار داشت: اهالی رسانه باید آفند کننده باشند و جنگ شناختی و ترکیبی در این میان بسیار مهم است. سردار حسینی با بیان اینکه رسانه‌ها با درس از تاریخ محرم، یزیدیان زمان را رسوا کنند ادامه داد: دستگاه‌های هیأت حاکمه آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی افراد داخلی یزیدیان زمان هستند. وی با اشاره به اینکه رسانه‌های انقلابی حتماً توسط دشمن تخریب می‌شوند اضافه کرد: عملیات روانی سنگین است و شبانه روز برای مقابله با آن باید فعالیت کرد.

حسینی ضمن تاکید بر اینکه شکست‌های دشمن را باید بیان کرد یادآور شد: از دشمنی‌ها و تهدیدها کاسته نشده بلکه افزوده شده چون ما قوی‌تر شده‌ایم. وی ادامه داد: ظرفیت بزرگ رسانه باید در پیروزی حق علیه باطل درصد بالایی داشته باشد. فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن فقط نقاط ضعف را برجسته می‌کند و هیچگاه از دستاوردهای ما نمی‌گوید تلاش می‌کنند ما را تحت تأثیر ارعاب و جنگ شدید روانی و رسانه‌ای خود قرار دهند بنابراین پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیان کنیم.

وی افزود: آمریکا قبلاً با اشاره‌ای هر حکومتی را سرنگون می‌کرد اما امروز تلاش می‌کند در مقابل ایران و فلسطین اتحاد جهانی شکل دهد و این یعنی ما پیروزیم و آنها توان گذشته را ندارند. جهاد در قاموس گفتمان انقلاب اسلامی همراه با اخلاص و تقوا است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: در جریان جهاد تبیین و جنگ رسانه‌ای افراد باید اخلاص و تقوا داشته باشند. مهدی رمضانی افزود: ما در یک جنگ رسانه‌ای یا جنگ روایت‌ها قرار داریم و هر جنگی اقتضائاتی دارد که جنگ و جهاد در قاموس گفتمان انقلاب اسلامی همراه با اخلاص و تقوا است.

وی با تاکید بر اینکه اخلاص و تقوا مسیر را باز می‌کند افزود: در جنگ تحمیلی در مقابل دنیای استکبار به حسب ظاهر چیزی نداشتیم اما اخلاص و تقوای رزمندگان موجب شد هنوز هم پیروزی انقلاب را جشن بگیریم. رمضانی با بیان اینکه بر من و شما تکلیف است وقتی قلم می‌چرخانیم به خیر بچرخانیم اضافه کرد: اگر رفتار جبهه استکباری در حوزه رسانه را تقلید کردیم با ناراحتی عمیق باید بگوییم جنگ روایتها را باخته‌ایم بنابراین باید بر اخلاق متمرکز باشیم. وی ادامه داد: امروز دشمن ما سرمایه‌های عجیبی در حوزه رسانه دارد ما هم باید در این حوزه آرایش جنگی بگیریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: رهبر معظم انقلاب حکم جهاد تبیین داده است و توان ما به ظاهر در مقابل سرمایه کلان دشمن کم است اما آنها اخلاص و تقوای ما را ندارند. در پایان این مراسم نیز از ۷۰ نفر از خبرنگاران بسیجی استان تجلیل به عمل آمد.. .


بازنشر از : مهر

سنندج

روز خبرنگار

بسیج رسانه