1402\01\08 07:59:17


خط قرمز ما امنیت مردم است

زاهدان- فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آستانه تحمل یا همان خط قرمز ما امنیت مردم است، اگر کسی بخواهد این امنیت را از مردم بگیرد با او به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد پاکپور، شامگاه دوشنبه در همایش سران طوایف، علما و منتقدین سیستان و بلوچستان، افزود: همیشه بین توسعه و امنیت، رابطه معناداری وجود دارد و اگر ناامنی یا حتی احساس ناامنی در هر جامعه‌ای باشد، توسعه رقم نخواهد خورد.

وی ادامه داد: لازمه سرمایه‌گذاری و توسعه در سیستان و بلوچستان، وجود احساس امنیت است به همین دلیل دشمن، به دنبال ناامنی در استان هست، مشکلات اقتصادی استان نباید دست مایه ایجاد احساس ناامنی توسط بدخواهان شود. فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: با توسعه امنیت در تمام موضوعات به دنبال رونق اقتصادی در منطقه هستیم. وی با بیان اینکه آستانه تحمل یا همان خط قرمز ما امنیت مردم است، ادامه داد: اگر کسی بخواهد این امنیت را از مردم بگیرد، با او به شدت برخورد خواهد شد.

سردار پاکپور در ادامه با بیان این مطلب که در ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر برخی دچار توهم و خطای محاسباتی شدند، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی از جنگ مذهبی بین مسلمانان بسیار خرسندند، چرا که منافعشان از این طریق تأمین می‌شود. فرمانده نیروی زمینی سپاه هدف از راه‌اندازی جنگ‌های مذهبی را منحرف کردن فلش مبارزه با رژیم صهیونیستی عنوان و تاکید کرد: رسالت پاسداری ما حکم می‌کند در کنار تأمین امنیت، رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی منطقه را پیگیری کنیم. پاکپور خاطرنشان کرد: امروز شما سران طوایف، ریش‌سفیدان و معتمدین مسئولین اصلی تأمین امنیت منطقه هستید و باید با همه ظرفیت در راستای پایداری امنیت و کمک به توسعه منطقه تلاش کنید..

.


بازنشر از : مهر

محمد پاکپور

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور

سیستان و بلوچستان