1402\01\09 12:51:16


دستگاه‌های اجرایی در نوروز امسال اقدامات شایسته‌ای انجام دادند

مشهد ـ تولیت آستان قدس رضوی گفت: دستگاه‌های اجرایی در نوروز امسال اقدامات شایسته‌ای را در حوزه اسکان، راهنمایی و نظارت بر عملکرد اصناف به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران انجام داده‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی با حضور در قرارگاه عملیاتی خدمات سفر شهرستان مشهد مقدس، از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به زائران ایام نوروز قرار گرفت و با اشاره به حضور خود در قرارگاه خدمات سفر مشهد، به اقدامات خوب دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان در میزبانی از زائران نوروزی اشاره و اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی در نوروز امسال اقدامات شایسته‌ای را در حوزه اسکان، راهنمایی و نظارت بر عملکرد اصناف به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران انجام داده‌اند، که قابل تقدیر است.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به هماهنگی تمام دستگاه‌های دخیل در میزبانی از زائران، بیان کرد: استانداری، فرمانداری، شهرداری و تمام دستگاه‌های دخیل همگی دست در دست یکدیگر داده تا بتوانند به مهمانان حضرت رضا (ع) بهترین خدمت را ارائه و نیکوترین تسهیلات را فراهم آورند. وی گفت: از تمامی افرادی که در ایام نوروز با تلاش شبانه‌روزی و بی‌دریغ برای میزبانی شایسته از زائران و مهمانان حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) تلاش می‌کنند، تقدیر و تشکر می‌کنم. گفتنی است؛ تولیت آستان قدس رضوی از قرارگاه عملیاتی خدمات سفر شهرستان مشهد مقدس و محل اسکان زائران نوروزی در بوستان غدیر بازدید و ضمن بررسی روند خدمت رسانی‌ها، با تعدادی از زائران گفت‌وگو کرد.

همچنین در این بازدید محسن داوری فرماندار و جواد اصغری سرپرست شهرداری مشهد، تولیت آستان قدس رضوی را همراهی و گزارشی از چگونگی خدمت رسانی‌ها و اقدامات مجموعه‌های متبوع خود در رسیدگی به زائران نوروزی ارائه دادند.. .


بازنشر از : مهر

آستان قدس رضوی

تولیت آستان قدس رضوی

شهرداری

شهرداری مشهد