1401\05\22 16:38:04


دستگاه‌ها در پیگیری تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری اهتمام کنند

تبریز - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: دستگاه‌ها نسبت به پیگیری تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری، ارائه گزارش عملکرد و پیشرفت کار اهتمام جدی به خرج دهند.

محمد فرشکاران در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری شهرستان میانه اظهار کرد: در خصوص جذب اعتبارات سفر تلاش‌های وافری از سوی استاندار و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

وی افزود: سازمان برنامه و بودجه کشور و نهاد ریاست جمهوری نیز با توجه به چارچوب‌ها و معیارهایی که دارند، نسبت به تخصیص اعتبارات اقدام می‌کنند. فرشکاران با اشاره به پرداخت مرحله اول اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان، تصریح کرد: قرار بود تخصیص اعتبارات کاملاً به صورت نقدی باشد که با توجه به شرایط پیش آمده بخشی از اعتبارات به صورت اسناد خزانه اسلامی است. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی ابراز داشت: مرحله بعدی تخصیصات هم در راه است و ضرورت دارد دستگاه‌ها نسبت به پیگیری تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری، ارائه گزارش عملکرد و پیشرفت کار اهتمام جدی به خرج دهند.

فرشکاران متذکر شد: نقش استان‌ها در اجرای پروژه‌های ملی حداقل بوده و لازم است پیگیری‌های درون استانی اعتبارات ملی از دستگاه‌های مرکزی متبوع به صورت جدی صورت پذیرد که سهل انگاری موجب از دست رفتن زمان خواهد شد. وی اعلام کرد: با تخصیص بخشی از اعتبارات محرومیت زدایی موافقت نامه‌هایی برای طرح‌های آبرسانی به روستاها منعقد شده و با استانی شدن این اعتبارات به دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اتفاقات بهتری خواهد افتاد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، میانه را دومین شهر استان در اختصاص اعتبارات بعد از تبریز اعلام کرد..

.


بازنشر از : مهر

ریاست جمهوری

سازمان برنامه و بودجه

رئیس جمهور اسلامی ایران