1401\05\22 16:41:02


دومین آزمایشگاه معتمد محیط زیست اردبیل مجوز فعالیت گرفت

اردبیل-مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: دومین آزمایشگاه معتمد محیط زیست در زمینه هوا و صدا توسط آزمایشگاه مرکزی دانشگاه محقق اردبیلی برای فعالیت مجوز گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن قاسم‌پور عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه محقق اردبیلی که یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌ها است فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و در آن دانشجویان و پژوهشگران انواع مختلف آزمایشات مورد نیاز مانند فیزیکوشیمیایی، فلزات سنگین، میکروبی را انجام می‌دهند.

وی افزود: با راه اندازی، ارتقا و توسعه آزمایشگاه‌های معتمد در استان علاوه بر کاهش هزینه‌های جاری واحدهای صنعتی و غیر صنعتی و اشتغال‌زایی افراد بومی و رونق اقتصادی منطقه، وضعیت پایش و نظارت‌های کنترلی صنایع مستقر در سطح استان از نظر آلودگی‌های زیست محیطی، به صورت مطلوب و با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد. مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل بیان کرد: با توجه به تفویض اختیار سازمانی صورت گرفته، در حال حاضر امورات مربوط به صدور مجوز آزمایشگاه‌های معتمد در استان توسط این اداره کل و به صورت الکترونیکی از طریق سامانه ملی صدور مجوزهای کسب و کار انجام می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

مهر

سازمان محیط زیست

حفاظت از محیط زیست

حفظ محیط زیست