1401\05\22 16:57:04


رئیس جدید هیئت انجمن های ورزش های رزمی کردستان انتخاب شد

سنندج- «فرزاد صلواتی» به عنوان رئیس جدید هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان کردستان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان کردستان روز چهارشنبه در سنندج برگزار شد.

در این مجمع که با حضور دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی کشور برگزار شد، فرزاد صلواتی با ۲۰ رأی از مجموع ۲۱ رأی مأخوذه به عنوان رئیس جدید هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان کردستان انتخاب شد. معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان کردستان در این مجمع اظهار کرد: هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی در سطح استان سه هزار و ۵۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته دارد. سایه میرصادقی افزود: در این رشته ورزشی در سطح استان کردستان ۱۷ قهرمان ورزشی وجود دارد و این دستاورد مربیانی است که در سطح استان تلاش دارند.

وی بیان کرد: پتانسیل‌های خوبی برای برگزاری مسابقات فرا ملی در سطح استان داریم و با توجه به اینکه در سطح بین المللی عناوین بزرگی داریم، امیدوارم میزبان خوبی هم باشیم. وی با نوید اینکه سالن‌های اختصاصی ورزش‌های رزمی در سطح شهرستان‌ها در نظر گرفته می‌شود، بیان کرد: درخواست سالن ورزشی اختصاصی در اختیار انجمن‌های ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت و رایزنی‌های در سطح شهرستان‌ها با پیگیری خود انجمن‌ها انجام می‌شود. دبیر فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی کشور نیز در این مجمع گفت: امیدوارم ورزشکاران کردستانی در اردوها و مسابقات قهرمانی کشور درخشش بیشتری داشته باشند و بتوانیم آنها را در سطح جهانی معرفی کنیم.

علی صدیقی افزود: سامانه جدید فدراسیون در چند ماه اخیر راه اندازی و کلیه دوره‌های آموزش داوری و بازآموزی مربیگری از طریق این سامانه اجرا و کارت‌های عضویت ورزشکاران، داوران و مربیان نیز از طریق این سامانه به روز خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

سنندج

ورزش و جوانان کردستان

ورزش رزمی