1402\01\09 18:51:14


رونق تعاون روستایی ۱۸ هزار شغل در گلستان ایجاد می کند

گرگان- نماینده مردم شهرستان‌های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: با سرمایه‌گذاری در بخش تعاون روستایی گلستان می‌توان بین ۱۷ تا ۱۸ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رمضانعلی سنگدوینی شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ضرورت دارد زمان صدور مجوز برای سرمایه‌گذاران به ویژه بخش کشاورزی کوتاه شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: ۶۰ تا ۷۰ درصد اقتصاد استان گلستان مربوط به بخش کشاورزی است و به همین دلیل آسان‌سازی صدور مجوز کسب و کار در این بخش مهم است. وی گفت: ظرفیت تعاون روستایی باید احیا شود زیرا می‌تواند نقش بسزایی در توسعه اقتصادی استان داشته باشد. سنگدوینی ادامه داد: با سرمایه‌گذاری در بخش تعاون روستایی استان می‌توان بین ۱۷ تا ۱۸ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی بر استفاده از ظرفیت سازمان نظام مهندسی کشاورزی در افزایش راندمان تولید محصولات کشاورزی، توجه به خشکسالی، تقویت بیش از گذشته حوزه ترویج برای بهره برداران، رسیدگی به وضعیت جاده بین مزارع با تأمین ماشین آلات راهداری، پشتیبانی از طرح درختکاری و تأمین سوخت ماشین آلات کشاورزی براساس سطح زیر کشت تاکید کرد.. .


بازنشر از : مهر

سازمان مرکزی تعاون روستایی

گرگان

کشاورزی

گلستان