1402\01\08 16:48:22


ساخت سالن ورزشی در روستای زلزله‌زده مرتضی قلی کندی خوی آغاز شد

ارومیه - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از ساخت سالن ورزشی سرپوشیده چند منظوره در روستای زلزله زده مرتضی قلی کندی در شهرستان خوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سجاد بیرامی عصر سه شنبه در آئین آغاز این طرح ورزشی با بیان اینکه ۶ میلیارد ریال برای ساخت این سالن اختصاص یافته است، افزود: اعتبار این سالن از محل اعتبارات حوادث غیر مترقبه زلزله به صورت اوراق تأمین می‌شود.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

وی ادامه داد: این سالن ورزشی دارای سقف بلند با ابعاد ۲۰ در ۳۶، قسمت مدیریت، رختکن تیم‌ها و سرویس بهداشتی با یک فضای ورزشی اضافی به ابعاد ۱۰ در ۲۰ به مساحت کل یک هزار و ۷۵ مترمربع است. بیرامی اظهار کرد: این روستا در زلزله ۱۳ مهر سال گذشته دچار خسارت زیادی شد و عملیات ساخت اماکن مسکونی آن با پیشرفت خوبی در دست انجام است لذا ساخت این سالن می‌تواند در توسعه ورزش روستایی و جلب رضایت جوانان و نوجوانان برای پرداختن به ورزش‌های سالنی مؤثر باشد. وی همچنین از کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظور در شهرستان تازه تأسیس چهاربرج خبر داد و گفت: در روزهای گذشته عملیات اجرایی ساخت این سالن با حضور نماینده مردم میاندوآب، چهاربرج و باروق در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان اجرایی این شهرستان آغاز شد.

بیرامی با اشاره به بازدیدش از ورزشگاه آزادی میاندوآب از دستور کار قرار گرفتن بازسازی این مکان ورزشی خبر داد.. .


بازنشر از : مهر

اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی

سالن ورزشی

مراسم افتتاحیه