1401\05\22 16:57:03


سخنان سخیف سران فتنه توسط ادارات و نهادهای عمومی کردستان محکوم شد

سنندج- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج در بیانیه‌ای جداگانه، ضمن محکومیت سخنان اخیر سران فتنه، بر تجدید پیمان با آرمان‌های امام(ره) و شهدا تأکید کردند.

در بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در محکوم کردن هتک حرمت سران فتنه ۸۸ نسبت به شهدای مدافع حرم آمده است: "بسم رب الشهدا والصدیقین ثمَّ کَانَ عَاقِبَةَ الَّذِینَ أَسَاءُوا السُّوأَیٰ أَنْ کَذَّبُوا بِآیَاتِ اللَّهِ وَکَانُوا بِهَا یَسْتَهْزِئُونَ آیه ۱۰ سوره روم" شهادت اتفاقی نیست، سعادتی است که نصیب هرکس نمی‌شود.

باید شهیدانه زندگی کرد تا شهیدانه بمیری در این بیانیه عنوان شده است: مردم شریف عاشورایی و انقلابی ایران اسلامی باری دیگر هرزه گویی و نفرت پراکنی پیرمرد متوهم و شخص معلوم الحال که در سال ۱۳۸۸ موجب خسران به منافع ملی و اقتدار خارجی کشورمان شد و با حرمت شکنی در عاشورای همان سال خسارت شدیدی بر پیکر نظام جمهوری اسلامی ایران وارد کرد، در بیانیه‌ای موهون با تضییع حقوق و لکه دار نمودن شرافت، پاک‌ترین و شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک یعنی شهدای مدافع حرم از جمله سردار شهید حاج حسین همدانی دل ملت شریف و عزادار حسینی ایران اسلامی را به درد آورد. در ادامه این بیانیه است: عنوان مدافع حرم، ابتکار سردار دل‌ها، شهبد حاج قاسم سلیمانی برای حماسه آفرینی این مدافعان حسینی و زینبی و فاتحان امنیت ایران در برابر دیوی چون داعش است که این بد سرشت آن را نیز واژگون و مطابق میل صهیونیست‌ها و دیگر جانیان جهانی معنی کرده است! این بیانیه می‌افزاید: بدون شک تحلیل این بیانیه کذایی حاکی از وجود بازیگران پشت صحنه‌ای است که می‌خواهند از یک سو از فتنه‌گران استفاده ابزاری کرده و آنها را به شیپور داعش و اسرائیل در داخل کشورمان بدل کنند و از سوی دیگر با مخدوش نمودن چهره خادمان حافظ امنیت و متعهد انقلاب به نوعی شوونیسم در روند نتایج گفتمان مؤثر دستگاه دیپلماسی دولت مردمی و انقلابی اقدام ورزند. همچنین در این بیانیه تأکید شده است: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان به عنوان متولی فرهنگ، هنر و رسانه در این استان فرهنگی و شهیدپرور با محکوم نمودن بیانیه ددمنشانه و هتاکانه شرور فتنه ۸۸ باری دیگر ضمن احترام به خون مطهر شهدای مدافع حریم امنیت ملی و صیانت از اقتدار اسلام ناب محمدی (ص) از آحاد هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران متعهد و انقلابی استان کردستان دعوت می‌نماید تا انزجار خویش را از اینگونه اعمال ضد حقوق انسانی ابراز کنند.

در بخش دیگر این بیانیه عنوان شده است: فراموش نکنیم که همه ما تحت امر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) همواره در راستای دفاع از اصول و ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی و صیانت از ناموس و شرف میهن اسلامی در مقابل هر تهدیدی با هوشیاری مضاعف ایستادگی نمودیم و قطعاً کوشش مجدانه سربازان راستین نظام و مدافع حرم در دفاع از ناموس ملت هیچگاه گرد غبار فراموشی به خود نخواهد گرفت و ملت ایران اسلامی همواره قدردان فرزندان برومند خویش در کارزارهای مختلف بوده و هستند. در پایان تأکید شده است: قطعاً این اداره کل هم نوا با استاندار فرهیخته و ولایتمدار کردستان، هرگونه هتک حرمت مدافعان حرم را که پاسدار منافع و امنیت ملی هستند را محکوم نموده و از خداوند تبارک و تعالی اقتدار و وحدت بیش از پیش مردم ایران اسلامی در مقابل با هجمه استکبار جهانی خواهان است. بیانیه شورای اسلامی شهر سنندج در محکومیت سخنان یکی از سران فتنه در این بیانیه که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری مهر مرکز کردستان قرار گرفته، آمده است: ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در تمامی صحنه‌ها با اقتدار و عزت در مقابل زیاده خواهی‌های استکبار جهانی ایستادگی کرده و با پشتوانه مردمی خود، توطئه‌های داخلی را نیز خنثی نموده است و به همین دلیل امروز بعد از چهار دهه، ملت ایران با افتخار هر چه تمام به الگویی تمام عیار برای ملت‌های مسلمان و آزاده در جهان تبدیل شده‌اند.

در ادامه عنوان شده است: عبور از بحران‌های مختلف از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا تهاجم اقتصادی و شبیخون فرهنگی با رهبری‌های الهی گونه امامین انقلاب هر روز بر اراده و استواری ملت ایران افزود و به همین دلیل است که هم اکنون جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت‌های مؤثر منطقه‌ای و جهانی برای حل و فصل مسائل و مشکلات مختلف است. همچنین اشاره شده است: عبور موفق از فتنه ۸۸ با سیاست گذاری و فرماندهی استکبار جهانی و با پیاده نظام شماری از سران فتنه برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است و خنثی کردن این توطئه در عاشورای سال ۸۹ بار دیگر پیام استقلال و عزت ملت ایران را که بر گرفته از درس آزادگی مکتب سرور و سالار شهیدان است، را به جهانیان اعلام کرد. در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: در این ایام که نه تنها ملت مسلمان ایران بلکه همه مسلمین و آزادگان جهان در سوگ حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) داغدارند و شور حسینی سراسر کشور را فراگرفته و دل‌های داغدار در سوگ آن حضرت و یاران با وفایش ناله سر می‌دهند بار دیگر یکی از سران فتنه با ادبیاتی موهن به یکی از افتخارات ملت ایران توهین می‌کند.

سردار شهید حاج حسین همدانی، یار وفادار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مدافع حرم برگ‌های زرینی برای افتخار و عزت ملت ایران اسلامی به شمار می‌روند و با این گونه اقدامات خدشه‌ای در منزلت و جایگاه این استوانه‌های درخشان ایثار و شهادت وارد نمی‌شود. در پایان این بیانیه تأکید شده است: ما اعضای شورای اسلامی شهر سنندج ضمن محکوم کردن این اقدام موهن و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدای عزیز انقلاب اسلامی به ویژه شهدای مدافع حرم، امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی، از تمامی جریان‌ها و گروه‌های سیاسی انتظار داریم که مرزبندی خود با این گونه اقدامات را اعلام نموده و با محکوم کردن این حلقوم‌های اجاره‌ای استکبار جهانی قلوب ملت مسلمان ایران بویژه خانواده‌های معزز شهدا را شاد و ایادی صهیونیسم جهانی را بیش از بیش مأیوس کنند.. .


بازنشر از : مهر

سنندج

بیانیه

سران فتنه

هتک حرمت