1402\01\09 10:00:07


سهمیه اشتغال مازندران در سال جاری ۴۸ هزار نفر است

ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران میزان سهمیه درنظر گرفته شده برای ایجاد اشتغال را طی سال جاری در استان ۴۸ هزار نفر اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن خیریان پور پیش ازظهر چهارشنبه در کارگروه سرمایه گذاری استان سهمیه اشتغال سال جاری را بیش از ۴۸ هزار نفر ذکر کرد و خواستار برنامه ریزی دستگاه‌ها و فرمانداران برای تحقق برنامه‌ها شد.

وی گفت: لازم است برای تحقق برنامه اشتغال برش دستگاهی و شهرستانی تهیه و اجرا شود. جهانگیر بایی لاشکی معاون صمت مازندران نیز با بیان اینکه ۲۷ درصد از اشتغال سال قبل طبق سهمیه مربوط به حوزه صمت بود، افزود: سهم صنعت استان ۲۳ هزار نفر بود که ۱۰۷ درصد برنامه محقق شده است. وی با اظهار اینکه سهم صنعت در اشتغال استان ۲۹ درصد است، افزود: ۴۱ درصد اشتغال سال قبل را محقق کردیم و به رغم تحقق برنامه در حوزه تأمین برنامه با کمبودهایی روبرو هستیم و سال قبل تاحدودی کم لطفی در این بخش صورت گرفته است.

بایی لاشکی با بیان اینکه برای رشد تولید باید برنامه ریزی داشته باشیم، گفت: بخشی از واحدهای تملیکی وتعطیلی برای فعال شدن نیازمند همت جمعی و استانی دارند تا به اشتغال و رشد تولید کمک کند.. .


بازنشر از : مهر

اشتغال

استانداری مازندران

حسن خیریانپور