1402\01\08 13:54:06


شهرستان کنگان خط مقدم توسعه و جهش اقتصادی است

بوشهر- فرماندار شهرستان کنگان گفت: جنوب استان و شهرستان کنگان خط مقدم توسعه و جهش اقتصادی است ولی از مزایای این ثروت و نعمت کمترین بهره را می‌برد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد غریبی ظهر سه‌شنبه در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: قطعاً با حمایت‌های مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان کنگان را شاهد خواهیم بود.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: پیگیری‌های مسئولین حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر ستودنی است. وی تصریح کرد: مجموعه رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همکاری جامع و خوبی با شهرستان کنگان داشته‌اند که جا دارد از این عزیزان به نوبه خودم تشکر و قدردانی کنم. غریبی ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌وقفه مسئولین حوزه بهداشت و درمان در شهرستان کنگان و استان بوشهر افزود: جنوب استان و شهرستان کنگان خط مقدم توسعه و جهش اقتصادی است ولی از مزایا این ثروت و نعمت کمترین بهره را می‌برد.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: در مسائل استراتژیک استان به‌ویژه حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر باید همگرایی بیشتری صورت بگیرد و صنایع نیز به مسئولیت‌های اجتماعی خود بیشتر عمل کنند. در این دیدار محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز حضور داشتند.. .


بازنشر از : مهر

مهر

بوشهر

دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر