1402\01\08 08:02:18


طرح «صبحانه با طعم کتاب» برای هشتمین سال اجرایی می‌شود

رشت- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان با اشاره به انتشار هشتمین پوستر طرح «صبحانه با طعم کتاب» گفت: در این طرح دو کتاب شامل رده سنی کودکان و بزرگسالان منتشر شده است.

یاسر تقوی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اجرای طرح صبحانه با طعم کتاب اظهار کرد: در هشتمین سال اجرای این طرح، دو عنوان کتاب «خانم! فردا کوچ است» نوشته سکینه سلطان وقارالدوله و کتاب «ترانه های نیایش» نوشته مصطفی رحماندوست از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان منتشر شد.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به جزئیات این طرح گفت: در این طرح متن معرفی کتاب‌ها در دو رده سنی کودک و بزرگسال همراه با چکیده‌ای از این منابع به صورت پوستر از طریق سامانه مجازی مکاتبات اداری دولت برای مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان ارسال شده و از آنان درخواست می‌شود که تبلیغات کتاب‌ها برای مطالعه در اختیار کارکنان این دستگاه‌ها قرار گیرد. وی با بیان اینکه کتاب «خانم! فردا کوچ است» برای گروه سنی بزرگسال منتشر می‌شود افزود: موضوع این کتاب سفرنامه است که به تأخیر در سوادآموزی زنان دوره قاجار اشاره می‌کند و توسط نشر اطراف منتشر شده است. تقوی با بیان اینکه کتاب «ترانه های نیایش» برای رده سنی کودکان است تصریح کرد: این کتاب نوشته مصطفی رحماندوست و حاوی اشعار کودکانه است و توسط نشر افق منتشر شده است..

.


بازنشر از : مهر

یاسر تقوی

مصطفی رحماندوست

کتاب

نهاد کتابخانه های گیلان