1402\02\04 07:46:15


عمل پیوند قلب با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد

مشهد ـ رئیس تیم پیوند قلب دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: عمل پیوند قلب بر روی یک بیمار مبتلا به نارسایی قلبی در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام رضا (ع) مشهد با موفقیت انجام شد.

محمد عباسی اظهار کرد: نود و هشتمین عمل پیوند قلب بر روی یک بیمار مبتلا به نارسایی قلبی در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امام رضا (ع) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد با موفقیت انجام شد.

تبلیغات
مشاوره ارتقا شاخص وبومتریک Webometric Ranking
مشاوره ارتقا شاخص وبومتریک Webometric Ranking

مشاوره و بررسی فنی پورتال های دانشگاه برای سئو و ارتقا شاخص وبومتریک و بهبود رتبه در google scholar - مشاوره ارتقا شاخص وبومتریک Webometric Ranking - وبومتریک - رتبه بندی دانشگاه

رئیس تیم پیوند قلب دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: این عمل بر روی یک نوجوان ۱۳ ساله ساکن نیشابور، مبتلا به نارسایی قلبی با موفقیت انجام شد و قلب این بیمار از بانوی اهدا کننده ۲۶ ساله که دچار مرگ مغزی شده بود در مرکز دیالیز و پیوند اعضا منتصریه دریافت و در بخش جراحی قلب باز بیمارستان امام رضا (ع) به این بیمار پیوند شد و حیات دوباره ای به او بخشید. وی حال عمومی بیمار را رضایت بخش اعلام کرد و گفت: این بیمار در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه دوران نقاهت را طی می‌کند. عباسی با بیان اینکه پیوند یک قلب کار تیمی است و گروه‌های متعددی در آن دخیل هستند، افزود: استمرار کار گروهی نشان دهنده سازمان دهی مناسب در این گونه اعمال جراحی است و چه بسا که گروه‌های مختلفی برای انجام چنین عمل‌هایی اقدام می‌کنند که به علت نداشتن زیر ساخت‌های مناسب و هماهنگی کار تیمی خیلی سریع متوقف می‌شود.

رئیس تیم پیوند قلب دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: خوشبختانه تیم پیوند قلب دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مشارکت همکاران جوان دانشمند، متعهد، علاقمند و دلسوز به بیمار تشکیل شده است که هر چه از شروع فعالیت تیم می‌گذرد هماهنگی آن بارزتر و نتایج آن نیز بسیار مطلوب‌تر می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

نیشابور

مشهد

مرگ مغزی