1402\01\09 09:56:20


فعالیت ۳۵ امدادگر هلال‌احمر در لامرد طی ایام نوروز

لامرد-رئیس جمعیت هلال‌احمر لامرد گفت: ۲۰ امدادگر در طرح امداد و نجات جاده‌ای و کوهستان و ۱۵ امدادگر سازمان جوانان در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی فعالیت می‌کنند.

حسن مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: طرح امداد و نجات نوروزی توسط سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر و طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی توسط سازمان جوانان این جمعیت از ۲۰ اسفندماه تا ۱۵ فروردین‌ماه انجام می‌شود.

وی گفت: دو پایگاه امداد و نجات جاده‌ای و پایگاه امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال‌احمر لامرد به‌صورت ۲۴ ساعته در ایام عید نوروز فعال است این در حالی است که طرح ایمنی سلامت نوروزی باهدف ایمنی و کاهش تصادفات جاده‌ای با حضور جوانان امدادگر در ایام عید نوروز اجرایی می‌شود. مقیمی ادامه داد: برپایی ایستگاه سلامت، غرفه دوستدار کودک و خیمه نماز در ایام عید باستانی نوروز توسط جمعیت هلال‌احمر لامرد راه‌اندازی شده است. وی اضافه کرد: ۲۰ امدادگر در طرح امداد و نجات جاده‌ای و کوهستان و ۱۵ امدادگر سازمان جوانان در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی فعالیت می‌کنند.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لامرد خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در حوادث جاده‌ای در شهرستان لامرد هیچ مورد فوتی ثبت نشده است. ‌. .


بازنشر از : مهر

لامرد

هلال احمر فارس

حسن مقیمی