1402\01\09 09:52:21


لزوم ممانعت از ورود افراد بی‌حجاب در مراکز گردشگری البرز

کرج- استاندار البرز گفت: ممانعت از ورود افراد فاقد حجاب در مراکز گردشگری، تفریحی و تفرجگاهی الزامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی صبح چهارشنبه در جلسه قرارگاه اجتماعی استان البرز که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، افزود: در ماه میهمانی خدا قرار داریم و مردم شریف و روزه دار استان انتظار به حقی در راستای رعایت چهره روحانی و مقدس این ماه دارند.

وی ادامه داد: بر این اساس با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان با تعطیلات عید نوروز مصادف شده، باید تمامی رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز عرضه غذا از ارائه هر گونه خدمت در ملاعام خودداری کنند و در شرایط خاص، غذا به صورت بیرون بر و سرد عرضه شود. عبداللهی گفت: با توجه به توضیحات رئیس محترم اتاق اصناف استان مقرر شد که تمامی کافه‌ها، رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها، بستنی فروشی و… از اذان صبح تا اذان مغرب از ارائه خدمات خودداری کنند. وی افزود: همچنین اغذیه فروشی‌های داخل بوستان‌ها توسط شهرداری‌ها، رستوران‌ها در مراکز گردشگری نیز مشمول این قوانین هستند و ادارات و نهادهای مربوطه مکلف به نظارت و اعمال قانون هستند.

استاندار البرز گفت: مراکز تجاری، تفریحی، تفرجگاهی و گردشگری باید در نهایت احترام به شهروندان قانونمدار از ورود افرادی که کشف حجاب کرده‌اند جلوگیری کنند.. .


بازنشر از : مهر

استاندار البرز

کشف حجاب

مجتبی عبداللهی