1402\10\11 21:38:18


لوکادیا با کمتر از 1 5 میلیون دلار پرسپولیسی نمی‌شود!

باشگاه پرسپولیس در حالی اقدام به مذاکره با یورگن لوکادیا کرده است که این بازیکن با قراردادی کمتر از یک‌میلیون و ۵۰۰هزار دلار به ایران نخواهد آمد.

رضا درویش چندی پیش خبر از مذاکره با یورگن لوکادیا مهاجم هلندی سابق این تیم برای بازگشت به پرسپولیس داد و پس از آن نیز یحیی گل‌محمدی تأکید کرد از بازگشت این بازیکن استقبال می‌کند.

لوکادیا که پس از جدایی از پرسپولیس به لیگ چین رفته است، فصل گذشته عملکرد نسبتاً موفقی در این لیگ داشت و حالا پیشنهادات حدود یک‌میلیون‌دلاری از لیگ چین دارد، علاوه بر این موضوع این مهاجم هلندی پیشنهادات بیش از یک‌میلیون‌دلاری از لیگ امارات نیز داشته که به‌دلیل رضایتش از شرایط زندگی در چین با آن مخالفت کرده است.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد لوکادیا حتی در صورتی که برای بازگشت به پرسپولیس تمایل داشته باشد، درخواست رقمی حدود یک‌ونیم میلیون دلار برای هر فصل دارد که این موضوع کار سرخپوشان را بسیار سخت خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت از لوکادیا این بازیکن را به پرداخت 324 هزار دلار به سرخپوشان محکوم کرده است اما با در نظر گرفتن این مبلغ هم باید بیش از یک میلیون دلار برای حضور لوکادیا در پرسپولیس هزینه کند که در شرایط مالی کنونی این باشگاه کمی بعید به‌نظر می‌رسد.

.

.


بازنشر از : منبع: تسنیم