1402\01\12 18:08:06


مسئولان در سنگر رشد تولید جانب سرمایه‌گذاران را نگه دارند

پارس‌آباد- نماینده مردم پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان در سال مزین به «مهار تورم و رشد تولید» شایسته است جانب حمایت از سرمایه‌گذاران را نگه دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس جهانگیرزاده عصر شنبه در دیدار مردمی در پارس‌آباد اظهار کرد: مقام معظم رهبری با تدبیری عالمانه سال‌جاری را با توجه به مشکلات و تنگناهای اقتصادی کشور که عمدتاً ناشی از افزایش تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان است، سال «مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری کردند تا مسئولان و آحاد جامعه در این سنگر تلاشی مضاعف انجام دهند.

وی اصلی‌ترین عنصر در مهار تورم را تقویت جبهه تولید و ایجاد فرصت‌های اشتغال بیشتر برای جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برشمرد و تصریح کرد: در منطقه مغان نیز با توجه به ویژگی‌ها و برجستگی‌های ارزشمند در حوزه کشاورزی، در سنگر تولید باید کشاورزان و تولیدکنندگان این بخش مورد حمایت جدی قرار گیرند تا با حمایت جدی از این بخش، ارزش افزوده بیشتری را شاهد باشیم. نماینده مردم پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: در سنگر رشد تولید در بخش کشاورزی در کنار ارائه الگوهای کارشناسی برای تولید بیشتر، شایسته است کشاورزان در ابعاد مختلف مورد حمایت قرار گیرند تا با انگیزه و رغبتی مضاعف سنگر تولید در این بخش مورد توجه قرار گیرد. جهانگیرزاده اصلی‌ترین عنصر توسعه استان اردبیل را در ابعاد اقتصادی توجه به بخش کشاورزی به ویژه زراعت اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه استان اردبیل در تولید بخش عظیمی از محصولات استراتژیک رتبه‌های ممتاز را دارد، باید این رتبه‌ها ارتقا یافته و بیش از هر زمان دیگر سنگر تولید بخش زراعت، دام و باغ مورد پشتیبانی قرار گیرد.

نماینده مردم پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی مؤلفه اصلی در این حوزه را توجه جدی به نوآوری‌ها و فناوری‌ها در کنار پرداخت تسهیلات مناسب برای حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی اعلام کرد و ادامه داد: در این زمینه باید راهکارهای مناسب از سوی مسئولان در نظر گرفته شده و الگوهای جهانی نیز مورد توجه قرار گیرد.. .


بازنشر از : مهر

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس

عباس جهانگیرزاده

مهار تورم رشد تولید