1402\01\08 10:58:05


مطالبه گران در کردستان حمایت ویژه می شوند

سنندج- استاندار کردستان گفت: به مطالبه گری اعتقاد ویژه داریم و به همه فرمانداران ابلاغ می کنیم که همکاری و حمایت لازم را از مطالبه گران داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زارعی کوشا روز سه شنبه در جمع دبیران مجامع مطالبه گران شهرستان‌های مختلف کردستان در سنندج اظهار کرد: به مطالبه گری اعتقاد ویژه داریم و در جایگاه استانداری هم مطالبه گری می‌کنیم.

وی افزود: بر حمایت از مطالبه گری اعتقاد داریم اما انتظار داریم مطالبه گران یک سری الزامات را رعایت کنند. استاندار کردستان تصریح کرد: باید مطالبه گران در اظهار نظرها، پیگیری‌ها و عملکردهای خود همه الزامات را رعایت کنند. زارعی کوشا افزود: فاصله مدیران با مردم یکی از علت‌های اصلی شکاف اجتماعی است و انتظار داریم مطالبه گران در این خصوص ما را یاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: احیای ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب از مسئولان است. استاندار کردستان در ادامه سخنان خود اظهار داشت: متأسفانه جوان گرایی به دو آسیب بزرگ دچار شده است که یکی از آنها این بود که همان نسلی که از جوان گرایی خیر و برکت دیده بودند، اجازه ندادند جوان گرایی صورت گیرد. زارعی کوشا افزود: اتفاقی که الان افتاده این است که متأسفانه تقاضا برای پست و شغل از سوی جوانان زیاد شده و این یک آسیب برای جوانان است.

وی تأکید کرد: به همه فرمانداران ابلاغ می‌کنیم که با مطالبه گران شهرستانی همکاری و تعامل داشته باشند. استاندار کردستان تصریح کرد: از مطالبه گران انتظار می‌رود که نیروهای انقلابی توانمند را برای تصدی پست‌ها معرفی کنند چرا که در استان آنچنان که شایسته بوده کادرسازی نشده است. در ادامه این جلسه تعدادی از مطالبه گران شهرستانی به بیان مطالبات مردمی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، زیربنایی، پست‌های مدیریتی، اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصادی پرداختند..

.


بازنشر از : مهر

سنندج

استانداری کردستان

اسماعیل زارعی کوشا

مطالبه گری