1401\05\22 16:54:03


معرفی کتاب های مفید فرصتی برای افزایش سرانه مطالعه در لامرد است

لامرد - معاون فرماندار لامرد گفت:استفاده از روش های جذاب برای رونق فرهنگ کتابداری و جذب مخاطب و معرفی کتاب های مفید فرصتی است تا سرانه مطالعه در شهرستان لامرد را افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام الهیاری بعد از ظهر شنبه در مراسم معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی لامرد با اشاره به تأثیر نهاد کتابخانه های عمومی در همگانی کردن فرهنگ کتابخوانی گفت: با توجه به گذشت دو سال از کرونا و کم شدن ارتباط جوان‌ها با فضای حقیقی کتابخانه های عمومی از مدیریت جدید توقع داریم با ارتباط با جوان‌ها و مدارس شهرستان نسبت به جذب کتاب خوان اقدام کنند.

وی همچنین با اشاره به تجربه سال‌های کرونایی در برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی گفت: استفاده از روش‌های جذاب برای رونق فرهنگ کتابداری و جذب مخاطب و معرفی کتاب‌های مفید فرصتی است تا سرانه مطالعه در شهرستان را افزایش دهیم. در این مراسم همچنین ظهرابی معاونت اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس با اشاره به فعالیت‌های کتابخانه های عمومی در شهرستان لامرد از تلاش‌های سید علی اصغر احمدی زاده رئیس سابق این اداره در لامرد تقدیر کرد و حسین قاسمی از کتابداران برتر استانی در سال‌های گذشته را به عنوان رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد معرفی کرد. گفتنی است؛ در این نشست همچنین احمدی زاده رئیس سابق کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد گزارشی از فعالیت‌های نه ساله خود را اعلام کرد و حسین قاسمی رئیس جدید این اداره نیز برنامه‌های فرهنگی خود را تشریح کرد..

.


بازنشر از : مهر

لامرد

کتابخانه

مراسم تودیع و معارفه