1401\05\22 16:58:02


مهلت ارسال اثر به «جشنواره شعر مقاومت کرمان» تمدید شد

کرمان - دبیر «جشنواره شعر مقاومت کرمان»، از تمدید مهلت فرستادن اثر به این جشنواره تا چهارم شهریورماه خبر داد.

مجتبی احمدی گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر تعدادی از شاعران، مهلت فرستادن اثر به جشنواره که تا بیستم مردادماه اعلام شده بود، به‌مدت ۱۵ روز تا جمعه چهارم شهریورماه تمدید شد و این زمان دیگر تمدید نخواهد شد.

وی با اشاره به این‌که «جشنواره جهانی شعر مقاومت کرمان» با استقبال خوب شاعران فارسی‌زبان، عرب‌زبان و انگلیسی‌زبان روبه‌رو شده، افزود: تاکنون شرکت‌کنندگانی از استان‌های مختلف کشور عزیزمان ایران و همچنین از کشورهایی همچون افغانستان، عراق، استرالیا، لبنان، تانزانیا، سوریه، آفریقای جنوبی، پاکستان، یمن و… داشته‌ایم. دبیر «جشنواره جهانی شعر مقاومت کرمان» ادامه داد: از همین هفته، کار بررسی مقدماتی آثارِ رسیده به جشنواره در دبیرخانه آغاز خواهد شد که در این مرحله، تطبیق شعرها با معیارهای ذکرشده در فراخوان جشنواره مدنظر قرار می‌گیرد و پس از حذف نام شاعران و کدگذاری، آثار وارد مرحله اول داوری می‌شوند. احمدی از انجام مرحله نهایی داوری در اواخر شهریورماه ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: داوری جشنواره با حضور جمعی از شاعران و صاحب‌نظران عرصه شعر انجام می‌شود و داوران توسط شورای تخصصی جشنواره انتخاب خواهند شد.

دبیر «جشنواره جهانی شعر مقاومت کرمان» در پایان گفت: اسامی شاعران راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره، در مهرماه ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

گلزار شهدای کرمان

قاسم سلیمانی

شعر