1401\12\28 06:46:18


نظارت بر ناوگان‌های عمومی مسافربری استان بوشهر تشدید می‌شود

بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از آمادگی کامل برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد و گفت: نظارت بر عملکرد شرکت‌ها و ناوگان عمومی مسافربری تشدید می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم اخترشناس صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس شیوه نامه‌های ابلاغی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، فعالیت نوروزی اداره کل نیز آغاز و از ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین سال آینده اجرا می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به تشدید نظارت بر فعالیت شرکت‌ها و ناوگان‌های حمل و نقل عمومی مسافری خاطرنشان کرد: نظارت بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل با تاکید بر حرکت در زمان مقرر، توقف در زمان و مکان مناسب برای ادای فریضه نماز، صرف غذا و همچنین مساجد و نمازخانه‌های بین راهی، هماهنگی با پلیس راهور به منظور نظارت کافی در خصوص جلوگیری از سوار و پیاده نمودن مسافران در خارج از پایانه‌های مسافری، کنترل تجهیزات ایمنی ناوگان‌های حمل و نقل عمومی مسافری مورد توجه و بازرسی ویژه قرار می‌گیرد. مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر ادامه داد: در راستای رضایتمندی مسافران درباره حرکت به موقع در ابتدای سفر یا توقف غیرضروری در حین سفر و نادیده گرفتن حقوق مسافران این طرح با حساسیت ویژه اجرا می‌شود تا مسافران در زمان مناسب به مقصد برسند. اخترشناس با اشاره به آمادگی ۵۹۰ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری با هزار و ۲۳۵ راننده برای خدمات به مسافران نوروزی استان یادآور شد: علاوه بر میز خدمت در پایانه‌های مسافری استان، مردم می‌توانند برای ارتباط با ما و اعلام هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت با شماره تلفن ۱۴۱ در طول شبانه روز تماس حاصل نموده و موارد مورد نظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند..

.


بازنشر از : مهر

بوشهر

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

عبدالکریم اخترشناس