1401\05\22 16:51:03


وضعیت اضطراری نارنجی در شهرستان طارم اعلام شد

زنجان-فرماندار شهرستان طارم با بیان اینکه زلزله ۴.۳ ریشتری شامگاه جمعه در رضوانشهر استان گیلان، در نقاط مختلف شهرستان طارم احساس شد، گفت: در این راستا وضعیت اضطراری نارنجی اعلام شده است.

رضا انبارلو در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه زلزله ۴.۳ ریشتری شامگاه جمعه در رضوانشهر استان گیلان، در نقاط مختلف شهرستان طارم احساس شد، گفت: وضعیت اضطراری نارنجی اعلام شده است تا ضمن آمادگی لازم اعضای ستاد شهرستان ، مردم نیز هوشیاری لازم را داشته باشند.

فرماندار طارم افزود: حدود ساعت ۲۳ روز جمعه ۲۱ مردادماه، زلزله‌ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر در ۵۰ کیلومتری رشت و ۱۰۵ کیلومتری زنجان به وقوع پیوست و در تمام نقاط شهرستان این زلزله محسوس بوده است. انبارلو ادامه داد: بعد از اطلاع از وقوع زلزله طبق بررسی ها و اطلاعات به دست آمده خوشبختانه خسارتی در شهرستان طارم وارد نشده است. رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان طارم در مورد اعلام آمادگی ستاد بحران این شهرستان اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود در شهرستان طارم وضعیت نارنجی اعلام شده تا هم ستاد مدیریت بحران شهرستان جهت هرگونه لرزه احتمالی آمادگی کامل داشته باشند و همچنین مردم شهرستان نیز با هوشیاری کامل مراقب لرزه های احتمالی باشند..

.


بازنشر از : مهر

طارم

زلزله

استان زنجان